ZWIERZĘTA I POJAZDY - Seria książeczek Poznaję Dotykiem. Akademia mądrego dziecka

 Witajcie

 

Seria książek AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA od wydawnictwa Harper Kids ciągle poszerza swoją gamę książek. Z każdym miesiącem ma coraz większy wybór. Tym razem wydawnictwo przygotowało coś dla najmłodszych pociech. Odkrywanie świata poprzez dotyk zamknięte w przepięknej książce.

Na szczegóły zapraszam poniżej.

 

ZWIERZĘTA I POJAZDY - Seria książeczek Poznaję Dotykiem. Akademia mądrego dziecka

 

 

POZNAJĘ DOTYKIEM - ZWIERZĘTA

  

Poznaję świat to rewelacyjna nowa seria książeczek z filcowymi elementami, a właściwie stronami. Na każdej dziecko może dotknąć filcowego miejsca. Czasami jest to brzuszek zwierzątka, a czasami ucho. W tej publikacji w podróż zabiera nas pszczółka, która jest główną bohaterką i która chce nam wszystko pokazać. 

  

 

POZNAJĘ DOTYKIEM - POJAZDY 

  

Tutaj również mamy filcowe strony, na każdej można dotknąć czegoś innego, a to dachu samochodu albo pomostu albo nawet łódki. W podróż odkrywania przeróżnych pojazdów zabiera nas lama.

 


Obie książeczki od razu zauroczyły mnie przecudownymi kolorami. Każda nieco inna, ale w tym samym stylu.Strony filcowe wokół, ale ilustracje mają już tylko niektóre elementy filcowe. Jest to świetna sprawa dla małych dzieci, mogą szukać paluszkami tych miejsc gdzie są z inną strukturą  niż reszta strony. Przepiękne ilustracje, zwierzątka, które chcą pomagać i odkrywać świat. Bardzo fajna seria dla najmłodszych. Dokładnie taka jaką maluchy lubią najbardziej.

 
 

U mnie możecie zobaczyć dwie z serii ZWIERZĘTA I POJAZDY, ale są też jeszcze dwie kolejne LICZBY I KOLORY oraz PIERWSZE SŁÓWKA

 

Zarówno te przedstawione na blogu jak i inne znajdziecie na stronie wydawnictwa >>> tutaj

Komentarze

  1. Kolory są rzeczywiście piękne. Przyciągają wzrok.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne barwne książeczki na pewno zainteresują małego czytelnika.

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajny pomysł z filcowymi elementami, dzięki nim dziecko odbiera książkę również w inny, bardziej sensoryczny sposób 😊

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Domowy Klimacik