SŁOWA - Poznajemy Świat. Książka i 12 elementów do układania dla malucha. AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA

 Witajcie

 

Wczoraj pokazywałam świetne filcowe książeczki dla najmłodszych dzieci, które dopiero poznają świat, a dzisiaj przychodzę z kolejną propozycją właśnie z serii, która nazywa się POZNAJĘ ŚWIAT.

  Tak jak i poprzednie książeczki ta również należy do cyklu AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA.

Na szczegóły zapraszam poniżej.

 

SŁOWA - Poznajemy Świat. Książka i 12 elementów do układania dla malucha. AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA

 

Książka, a właściwie cały zestaw, bo w skład razem z publikacją wchodzą również elementy do układania. Książeczka jest przymocowana na stałe do takiej jakby teczki, która zawiera cały zestaw. Nad nią mamy spakowane w małym przeźroczystym pudełeczku różne elementy, które trzeba dopasować w odpowiednie miejsca. 

 
 

Dla nas zabawa może wydawać się prosta, ale najmłodsze dzieci będą miały dużą satysfakcję kiedy znajdą miejsce, gdzie mogą dołożyć ślimaka, banana czy jabłko.

 
 

Przepiękne kolory, wszystko wykonane na najwyższym poziomie. Puzzle są bardzo dopracowane, rogi zaokrąglone, nic tutaj nie jest ostre ani się nie odkleja na bokach. Dodatkowo opakowanie w którym całość się mieści jest z takiego tworzywa, że spokojnie można przetrzeć szmatką kiedy się zabrudzi na przykład "flipsem" ;)

 
 

Zestaw z książeczką i puzzlami pomaga w nauce nowych słów i odkrywaniu świata. Serdecznie polecam dla najmłodszych na prezent, ale też i dla swojej pociechy by jeszcze lepiej i szybciej się uczyło się pierwszych słówek.

W serii ukazały się również KOLORY, obie publikacje znajdziecie na stronie wydawnictwa >>> TUTAJ

  

 

Komentarze

Prześlij komentarz

Copyright © Domowy Klimacik