Dzień 25 - Wyzwanie 30 dni / Uporządkuj swoje buty (wyrzuć te, których już nie użyjesz)

 Witajcie 

Drogie czytelniczki i czytelnicy!

Zadanie na dziś: Uporządkuj swoje buty (wyrzuć te, których już nie użyjesz)

 

Dzień 25 - Wyzwanie 30 dni / Uporządkuj swoje buty (wyrzuć te, których już nie użyjesz)

 

Wiedziałam, że to zadanie na mnie czeka, więc już kilka dni temu przy okazji innych porządków przebrałam swoje buty. Jeszcze nie wyrzuciłam, bo niestety dziś tak mi się dzień ułożył, że nie miałam na to sił i chęci. W głowie robię sobie mały plan i jak tylko znajdę chwilkę jutro, to idzie kilka par do kosza.

 

 

Macie dużo butów czy tylko tyle ile potrzebujecie?

Ja mam zdecydowanie za dużo, a i tak zazwyczaj chodzę w jednych czy dwóch parach na zmianę. 

Tak jak ze wszystkim, tutaj też najważniejsze jest by nie kupować nowych aż faktycznie będą potrzebne. Patrząc na to, że noga już od dawna mi nie rośnie to nowe buty są mi potrzebne naprawdę rzadko. Dlatego jak tylko uporam się z tymi, których chcę się pozbyć to muszę postanowić, że nie kupuję żadnych nowych. Już w zeszłym roku miałam taki czas, że chodziłam po sklepach i oglądałam sandały, ale w końcu rozum wygrał i wróciłam do domu bez. Byłam z siebie dumna, a kiedy zajrzałam do szafy okazało się, że mam mnóstwo par na lato. 

Dzisiejsze zadanie wykonane trochę w połowie, ale jak zapewne już wiecie ja daję sobie czas wtedy, kiedy jest mi potrzebny. Dzisiaj musiałam go poświęcić na coś innego. 

Dobrej nocy i do jutra 💛

 

💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛 


Cieszę się,  że tu jesteś 🤍🍀bez Ciebie już dawno nie byłoby bloga :)


Komentarze

 1. Zadanie idealne w ramach świątecznych porządków. Najważniejsze, żeby nie robić niczego wbrew sobie i na siłę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Butów nie muszę porządkować. Mam tylko tyle, ile faktycznie jest potrzebne, jeśli pogoda pozwala to najwięcej chodzę w półbutach (nawet zimą, jak nie ma dużej ilości śniegu, mały mróz mi nie przeszkadza, a zimowe buty noszę jedynie przy kilkunastostopniowym mrozie), stawiam na wygodę. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też nie dawno robiłam porządki w butach i podobnie jak Ty postanowiłam, że w tym roku nie kupuję już żadnych nowych butów. No poza sandałami, bo stare już chyba w tym roku nie dadzą rady ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie, chyba nie mam za dużo butów. Po sezonie zawsze robię przegląd i to co się zniszczyło od razu wyrzucam.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Domowy Klimacik