Dzień 24 - Wyzwanie 30 dni / Zrób listę najważniejszych zadań w nadchodzącym tygodniu

 Witajcie 

Drogie czytelniczki i czytelnicy!

Zadanie na dziś: Zrób listę najważniejszych zadań w nadchodzącym tygodniu


Lubię planować. Lubię spisać sobie wszystko na kartkę, bo wtedy wiem, że nie muszę już ciągle o tym pamiętać. Wystarczy zerknąć na kartkę i od razu wiem co jeszcze było do zrobienia. 

 

Dzień 24 - Wyzwanie 30 dni / Zrób listę najważniejszych zadań w nadchodzącym tygodniu

 

Już od jakiegoś czasu odpuściłam sobie strofowanie za coś czego nie udało się zrobić. Lista jest mi potrzebna do tego by wszystko było w jednym miejscu, a nie po to by się rozliczać. 

Każdy ma inny sposób na organizację pracy, ale u mnie jest zazwyczaj tak, że wszystko notuję w kalendarzu i kiedy patrzę na nadchodzący tydzień to wiem co mnie mniej więcej czeka. Lekarz, który był umówiony pół roku temu może umknąć, a tak wszystko jest zapisane. 

 


 

Niedziela zleciała bardzo szybko i muszę przyznać, że przyjemnie choć od kilku dni daje o sobie znać kręgosłup. Obiad zrobiłam, poczytałam dzisiaj, jak na mnie to nawet sporo stron ogarnęłam i jeszcze byłam na spacerze. 

 


Mamy dziś piękny księżyc za oknem. Chciałam zrobić mu zdjęcie, ale niestety mój telefon go nie uchwycił, a do tego schował się za chmurami...

 


Zawsze piątki mnie tak cieszą, a potem przychodzi niedziela wieczór i jest lekki smuteczek, że weekend już minął. Ten, który właśnie się kończy zaliczam do całkiem udanych, ale zawsze mogło być jeszcze lepiej.


Dobrej nocy i do jutra 💛

 

💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛 


Cieszę się,  że tu jesteś 🤍🍀bez Ciebie już dawno nie byłoby bloga :)

Komentarze

 1. Ja też mam zwyczaj notowania wszystkiego. Natomiast mam problem z tym, że notuję zazwyczaj na pojedynczych karteczkach, które później nie wiedzieć czemu, ciągle mi się gubią.

  OdpowiedzUsuń
 2. Taka lista to świetny pomysł, żeby niczego nie zapomnieć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja myślę odwrotnie...mogło być gorzej ;)
  Miłego tygodnia! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nauczyłam się tego z domu rodzinnego. Rodzice zawsze tak robili, a ja przeniosłam to na swój grunt :) i to działa! Polecam wdrożyć

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie cierpię planować co mam do zrobienia. Wyjątkiem są święta czy jakieś imprezy, wtedy ogarniam wszystko na liście. Zakupy, potrawy i co jest jeszcze do zrobienia. Wtedy wiem, że o niczym nie zapomnę ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie muszę sobie zrobić listę na ten tydzień. Sporo tego... Też lubię planować. :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Domowy Klimacik