Wyjątkowe książki z ulubionymi bohaterami dzieci. Kolorwanki, naklejki, zadania i dużo świetnej zabawy z Psim Patromem, Peppą Pig i Barbie!

 Witajcie

 

Chyba wielu rodziców czekało na to by dzieci w końcu wróciły do szkół. By ta rutyna znowu nastała i aby dzieci znowu zaczęły się uczyć. Ja też czekałam i to bardzo. Starsze dzieci zapewne mają swoje nowe książki i z nich będą korzystać,  i oczywiście zdobywać nową wiedzą.

Ja mam dzisiaj dla Was świetne propozycje książkowe dla najmłodszych, takich przedszkolaków a może i młodszych ;) Ogrom publikacji w przepięknych kolorach, to dzisiaj zobaczycie na blogu.

Jeśli Wasze pociechy uwielbiają Psi Patrol albo Świnkę Peppę to serdecznie zapraszam na dalszą część wpisu. 

 Wiele razy już wspominałam o tym, że małe dzieci najszybciej uczą się poprzez zabawę. Jeszcze lepiej jeśli tej zabawie towarzyszy ulubiony bohater z bajki. Wydawnictwo Media Service Zawada przygotowało bardzo duży i ciekawy wybór książek dla najmłodszych, takich właśnie z bohaterami bajek. Wiele razy podobne pojawiały się na blogu. Co nowego wpadło do naszej biblioteczki?

Zacznę od Psiego Patrolu.

 


Paw Patrol - Przyklejam odklejam. Tajemnica dżungli

Z naklejkami wielokrotnego użytku

  

Publikacja rozmiarów podobnych do formatu A4. Kolorowa śliska okładka z pieskami. W środku mamy przygotowane miejsca gdzie możemy stworzyć swoją własną scenkę jak z bajki. Na każdej ze stron można przeczytać opowiadanie wraz z rodzicami albo samemu, i spróbować przykleić postacie. Na środku książeczki są naklejki, które w tych scenkach można umieścić. Co najciekawsze to to, że naklejki są wielokrotnego użytku. Można przyklejać i odklejać ile się chce, dowolną ilość razy możemy stworzyć swoją własną przygodę. 

 
 

Paw Patrol - Psi Patrol MOTOPIESKI NA START 

Zadania do ścierania ze zmazywalnym flamastrem

  

Do tej książeczki dołączony jest flamaster suchościeralny, którym można pisać po specjalnych śliskich stronach. Na każdej jest zadanie do rozwiązania. Jest labirynt do przejścia, jest ćwiczenie na spostrzegawczość z cieniami, trzeba też narysować odcisk łapy. Szlaczki, dokańczanie rysunków i wiele innych, a to wszystko niezliczoną ilość razy. Kiedy coś się nie uda, wystarczy zmazać gąbeczką i zaczynać od nowa całą zabawę. 

 


 

Peppa Pig Lubię sport!

525 naklejek 

  

Ta książeczka jest nieco mniejsza niż dwie poprzednie, ale za to posiada całkiem sporą ilość stron. Na każdej jakaś przygoda Peppy i jej przyjaciół, a wszystko to w sportowym klimacie. Sporo miejsca do kolorowania, ciekawe zadania i łamigłówki, ale co najlepsze to ilość naklejek. Większa część jest do zadań, wtedy mamy zaznaczone na której stronie są do wykorzystania, ale są też takie, które można po prostu samemu wykorzystać. Na końcu DYPLOM dla prawdziwego mistrza sportu :)

 

 

Peppa Pig Wodą malowane - Kolorowe stroje

  

Ta książeczka spodoba się wszystkim dziewczynkom, które lubią malować farbami, z tym, że tutaj mamy do czynienia z kolorami, ale takimi bezpiecznymi. Ilustracje stają się kolorowe po pomalowaniu ich pędzelkiem z wodą.  Duża książeczka, formatu A4, a w środku niemal tak samo duże ilustracje do pokolorowania. Idealna opcja dla tych rodziców, którzy chcą swoje pociechy zająć czymś co lubią, a niekoniecznie trzeba je pilnować by wszystkiego nie umazały farbami. Spokojnie można zrobić obiad, a pociecha będzie zajęta na dłuższą chwilę.

  

Peppa Pig Zadania dla przedszkolaka - Zabawa na cały rok!

  

Kolejna świetna propozycja książkowa dla  młodszych dzieci, które po powrocie z przedszkola nadal mają dużo energii i chęci by rozwiązywać nowe zadania. Oczywiście dla tych, które nie chodzą do przedszkola tym bardziej będą atrakcyjną opcją.

Duży format A4, w środku ogromna ilość ciekawych zadań, idealnie dopasowanych do wieku 4-5 lat. Oprócz tych do robienia w książce są też takie plastyczne, manualne z wycinaniem. Na samym początku możemy zobaczyć dyplom jaki dziecko otrzyma kiedy rozwiąże wszystkie zadania z książki. Jest tam też informacja dla niego, którą powinien przeczytać rodzic. Na kolejnej ze stron mamy również informację dla rodziców czego mogą się spodziewać w książce i jak ważne jest wspieranie małego przedszkolaka w odkrywaniu świata. 

Zadania zostały podzielone na kategorie:

  • Rysuj i pisz
  • Obserwuj
  • Rozwijaj kreatywność
  • Słuchaj
  • Dopasuj i policz

Książeczka jest wypełniona ogromną ilością ciekawych zadań, myślę, że żaden przedszkolak nie będzie się z nią nudził.

 

 

Psi Patrol KOSMOPIESKI TO MY - Zabawa w kolory

W  środku 50 naklejek 

 


 

Publikacja, która jest całkiem sporych rozmiarów mieści w sobie duże kolorowanki z bohaterami Psiego Patrolu, ale też i zawiera naklejki, które dzieci bardzo lubią. Na każdej stronie ilustracja do samodzielnego pokolorowania. Sztywne "plecy" na końcu ułatwiają kolorowanie nawet poza domem. 

 

 

Barbie DREAMTOPIA - Wodne kolorowanie

  

Czy jakaś dziewczynka nie lubi Barbie? Nie znam takiej ;) Ja jak byłam mała uwielbiałam Barbie i jej przygody. Tutaj mamy publikację, która jest dość nietypowa, bo w formie notesu. Strony obraca się do góry. Dołączony jest wyjątkowy pisak, który nie brudzi. Wlewamy do niego wodę i już po chwili możemy pomalować świat Barbie. Każda strona coś skrywa, co my musimy odnaleźć. Świetna opcja dla wszystkich dziewczynek.
 
💜💜💜

 

Wyjątkowe książki z ulubionymi bohaterami dzieci: ekipą Psiego Patrolu, laleczkami L.O.L. Surprise, Barbie, świnką Peppą i jej rodzinką, a także bohaterskimi Pidżamersami oraz Strażakiem Samem dostępne w SUPEROFERCIE w sieci sklepów BIEDRONKA.


 

Akcja ograniczona czasowo od 6 do 18 września 2021 roku lub do wyczerpania zapasów.

 

W ofercie zarówno wspaniałe opowiadania, jak i książki z mnóstwem zadań do rozwiązania w bardzo atrakcyjnych cenach!

RADOŚĆ ZABAWY - GWARANTOWANA!

(nota od wydawcy)


Komentarze

Prześlij komentarz

Copyright © Domowy Klimacik