Dzień dobry, kotku! Dzień dobry, szczeniaczku! - Pierwsze bajeczki z serii Akademia Mądrego Dziecka

 Witajcie

Dzisiaj spieszę do Was z nowościami  od wydawnictwa Harperkids. Dwie książeczki z serii Akademia Mądrego Dziecka, które są idealne dla dzieci od drugiego roku życia. Mocne, grube i twarde strony sprawiają, że książki są niebywale trwałe i odporne na zniszczenia. 

Czym zachwycą w środku? O tym poniżej.

 


W serii Pierwsze bajeczki do wyboru mamy całkiem sporą ilość różnych publikacji. Do naszej biblioteczki w ostatnim czasie wpadły dwie:  Dzień dobry, kotku! oraz Dzień dobry, szczeniaczku

 


 

Obie jak już wspominałam wyżej, zrobione są z grubych stron, mocnych i trwałych. Niesamowicie kolorowe i po prostu piękne. Dzieci uwielbiają historyjki ze zwierzątkami, a tutaj mamy jeszcze dodatkowe atrakcje, bo na niemal każdej stronie coś się dzieje. Czasem piesek macha ogonkiem, a czasami je z miski pyszną karmę. To znów biega po podwórku i łapie jeżyka. Kotki za to piją mleko mamy, ale zdarza się i taki, który ucieknie i pójdzie robić coś innego. Kotki lubią też bawić się motkiem i gonić ptaki.

 
 

Obie urzekły mnie swoimi ilustracjami i kolorami. Trochę tekstu, ale nie za dużo, tak by młody czytelnik wysiedział, a i mógł coś porobić z ruchomymi gadżetami.  Dla mnie są rewelacyjne :)

 

A Wam jak się podobają? 

 


 

 

Książki do kupienia >> >tutaj i aktualnie są w promocji :) 

 


 

Komentarze

Prześlij komentarz

Copyright © Domowy Klimacik