Psi Patrol POMOCNA EKIPA; Peppa Pig Jeżynowa przygoda - Kartonowe książeczki z okienkami dla dzieci

 Witajcie

Dzisiaj przychodzę z dwiema bardzo kolorowymi i ciekawymi książeczkami dla dzieci w wieku przedszkolnym. Ich największym atutem jest to, że posiadają otwierane okienka. Podobne książki już pojawiały się na blogu, ale tym razem  do gry wchodzi Psi Patrol i sympatyczna mała świnka czyli Peppa Pig ;)

 


Obie książeczki są kartonowe ze sztywną okładką i sztywnymi stronami. Kolorowe, średniej wielkości i oczywiście z lubianymi bohaterami przez chyba wszystkie młodsze dzieci ;)

Pochodzą z serii HISTORYJKI Z OKIENKAMI, a możecie je znaleźć na stronie książeczki bajeczki.pl

 

Psi Patrol POMOCNA EKIPA; Peppa Pig Jeżynowa przygoda - Kartonowe książeczki z okienkami dla dzieci

 

Paw Patrol Psi Patrol - POMOCNA EKIPA

Zazwyczaj książka z Psim Patrolem to jedna długa historia albo kilka dłuższych. Jednak zawsze jest to jakiś większy problem do rozwiązania, a tutaj w przypadku książeczki POMOCNA EKIPA są to małe codzienne przygody i pomoc jaką psiaki otaczają mieszkańców swojego miasteczka. Na każdej stronie inne zadanie i inne okienka, a te są w różnych rozmiarach, każde coś ukrywa.

 


 

Przepięknie wydane, mało tekstu, ale za to duże i kolorowe ilustracje. Dla młodszych dzieci jest to o wiele lepsze, mniej tekstu, a więcej opowiadania przez mamę dodaje książce uroku i oczywiście urozmaica spędzony czas przy lekturze.

 

 

 

Peppa Pig Świnka Peppa - Jeżynowa przygoda

Tak jak i poprzednia książeczka również kartonowa z przepięknymi ilustracjami i otwieranymi okienkami. Wszystko w stylu Peppy tak jak zazwyczaj to bywa. Tutaj mamy jedną historyjkę, gdzie Peppa wraz z rodzinką odwiedza ogródek dziadków i zbiera smakołyki na konfitury i ciasto. Przy okazji dzieją się ciekawe rzeczy ;)Psi Patrol POMOCNA EKIPA; Peppa Pig Jeżynowa przygoda - Kartonowe książeczki z okienkami dla dzieci


Chciałabym Was zaprosić do obejrzenia mojego nieprofesjonalnego filmiku na YT ;) Stawiam tam małe kroczki, ale daje mi to tyle frajdy, każde wyświetlenie i każdy kciuk, że chyba złapałam bakcyla, więc jeśli macie ochotę i chwilę czasu to wpadajcie. 

Będzie mi bardzo miło :)

 


 

 

Na dzisiaj to tyle. 

Zachęcam do odwiedzenia strony  książeczki bajeczki.pl  gdzie znajdziecie mnóstwo publikacji dla dzieci.

 
 

 

Komentarze

 1. Świetne książeczki, chętnie takie kupuje na urodziny, jak tylko mam okazję:) Gratuluję filmiku, lecę oglądać:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Okienka, sprawiające dużo frajdy dzieciom plus te żywe kolory <3 Pięknie się to prezentuje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Swietne ksiazeczki i pomagaja w nauce juz od najmlodszych miesiecy :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna książeczki. Psi patrol nadal nie tracił łask u mojego siostrzeńca.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Domowy Klimacik