KOMIKS DLA DZIECI 5 + / DZIOBAK TOTO I DRAPIEŻNIKI

 Witajcie

 

 Jak samopoczucie u Was? Powiem Wam, że nie specjalnie czuję się w tej naszej aktualnej pogodzie. Nie dość, że jest zimno, to jeszcze tak szaro i ponuro. Właściwie wystarcza energii na kilka godzin w ciągu dnia, a potem  chętnie bym się położyła i przespała tę zimę. Jeszcze się dobrze nie zaczęła, a ja już bym chciała żeby się skończyła. Ach byle do wiosny....

Czy Wy też tak kiepsko znosicie w tym roku zimę?

Dobrze, ale bez przedłużania wstępu. Dzisiaj zapraszam na recenzję kolejnego komiksu dla dzieci. Zaskoczył mnie bardzo, czym? O tym przeczytacie poniżej.

 

KOMIKS DLA DZIECI 5 + / DZIOBAK TOTO I DRAPIEŻNIKI

 

Zamawiając tę publikację myślałam, że to będzie miła książeczka dla dzieci o Dziobaku. Taki sympatyczny stworek, który ma jakieś ciekawe przygody. Kiedy ją otworzyłam moim oczom ukazał się straszny diabeł tasmański. Osobiście się przeraziłam i zastanawiałam się czy dzieci nie będą się bały. Jak się okazało mój syn jest tym komiksem zachwycony. W ostatnim czasie staramy się czytać chociaż trochę przed snem, bo energii czasami nie wystarcza na całą książkę. A tutaj cały czas synek prosił by przeczytać mu do końca, bo jest ciekawy jak to wszystko się potoczy. Kiedy mamie brakowało sił on brał książkę i czytał sam. Myślę, że to najlepsza rekomendacja dla książki. Kiedy dziecko nie chce czekać i samo zaczyna czytać.

 

KOMIKS DLA DZIECI 5 + / DZIOBAK TOTO I DRAPIEŻNIKI

KOMIKS DLA DZIECI 5 + / DZIOBAK TOTO I DRAPIEŻNIKI

KOMIKS DLA DZIECI 5 + / DZIOBAK TOTO I DRAPIEŻNIKI

 

Dziobaka Toto nie mieliśmy okazji poznać wcześniej, a jest to jak do tej pory trzecia część. W przygotowaniu również czwarta. W komiksie występuje sam Dziobak Toto, ale też i jego przyjaciele. Stworki są przyjazne i wydawałoby się, że bardzo ufne na początku. Na szczęście szybko spostrzegli, że ani diabeł tasmański, ani wilkowór tasmański nie chcą się z nimi przyjaźnić tylko pożreć.

Jak wyjdą z opałów? I czy im się uda uratować? O tym w komiksie.

 
Tak jak pisałam na początku, książka jak dla mnie ma nieco nietypowe ilustracje, ale to dzieci mają być zadowolone. I tutaj macie moje słowo, że dzieci tę książkę polubią. Mój synek w trakcie, ale i po skończeniu powtarzał kilka razy: mamo, ale fajna ta książka. 


Serdecznie polecamy!

 


 


Publikacja dostępna na stronie wydawnictwa Egmont

Książka z serii Mój pierwszy komiks 5+


 

Komentarze

 1. Margaretta Jańczak Zarycka
  Fani komiksów na pewno będą zachwyceni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój siostrzeniec lubi komiksy, więc myślę, że byłby zadowolony.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie piękne kolory. Jestem urzeczona barwą ilustracji.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Domowy Klimacik