Domowy Klimacik: Podsumowanie Listopada 2022

 Witajcie

 

Jedenasty miesiąc w roku zapowiadał się na bardzo długi, a minął naprawdę szybko. W tym roku nie będę postanowień zaczynała od stycznia, ale właśnie od teraz. Dlatego przyszedł czas na ten post.

Jeszcze ani razu przez tyle lat ile piszę, nie zrobiłam miesięcznego podsumowania na blogu. Sama właściwie nie wiem dlaczego. 

W ostatnim czasie bardziej skupiam się na tym ile mogę zrobić, a ile rzeczywiście robię. Tworzę listę, którą chciałabym zrealizować. Czasem się udaje, a czasami nie. Chciałam sprawdzić czy robię postępy. Dlatego zaczęłam sprawdzać moje miesięczne dokonania. 

 

Domowy Klimacik: Podsumowanie Listopada 2022

 

W październiku lekko się załamałam kiedy zobaczyłam ile przeczytałam książek. Nie liczę tych dla dzieci. Moim wyczynem były dwie książki. Niestety przy natłoku moich obowiązków nie jestem chyba w stanie czytać więcej. W listopadzie nieco poprawiłam swój wyniki z liczbą czterech książek na koncie, ale to tylko dla tego, że byłam na zwolnieniu lekarskim. 

Zazdroszczę dziewczynom, które czytają więcej, ale mimo chęci muszę chyba przywyknąć do tych dwóch, trzech w ciągu jednego miesiąca. 

Kosmetycznie było naprawdę ubogo w listopadzie, ale już sobie postanowiłam, że w grudniu muszę to zmienić. 

W tym długim miesiącu zdecydowanie przeważyły publikacje dla dzieci. Uwielbiam książki dla dzieci i mimo, że moi chłopcy są coraz starsi i zaczynają wybierać inne pozycje niż ja bym dla nich wybrała, to książki dla najmłodszych będą się tutaj pojawiały. Sama je po prostu lubię. 

Nie przedłużając już bardziej zapraszam na podsumowanie mojego listopada i tego co opublikowałam w tym miesiącu. 


 

KOSMETYCZNE W LISTOPADZIE

 

Tak się złożyło, że powstał tylko jeden wpis o myciu pędzli. Kosmetyków u mnie przybywa, ale staram się w ostatnim czasie stawiać na rutynę czym moja cera odpłaca mi się dobrą kondycją. Być może zrobię wpis, w którym opiszę co stosuję w tej chwili, bo odpukać w niemalowane, jak na tę chwilę już nie pamiętam kiedy miałam tak gładką buzię.

 

WPIS Z  PĘDZLAMI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ

 

Jak umyć pędzle?

KSIĄŻKI DLA DOROSŁYCH

 

Jak wspominałam wyżej w listopadzie udało mi się przeczytać cztery książki od deski do deski. Dwie obyczajowe, jeden kryminał komediowy i jedna niezwykle kobieca, o której pisałam w ostatnim czasie.

 


 

SIOSTRY ESEJE

KRYMINAŁEK 

 

 

DOLINA TAJEMNIC


 


 

ZIMOWE ŻUŁAWY - BEATA

 


 

PUBLIKACJE DLA DZIECI

 

Tych zdecydowanie było najwięcej w tym miesiącu. Pięknie wydane książki, kolorowanki, publikacje z zadaniami i była nawet choinka, która  cały czas zdobi nam nasze wnętrze. Wieczorem zapalamy światełka i cieszymy się kolorowym wystrojem. 

Nie zabrakło również gry - Pędzące Żółwie w ostatnim czasie towarzyszą nam codziennie. 

 

WODNE ZGADYWANKI 

PĘDZĄCE ŻÓŁWIE - WYŚCIG DO CHOINKI 

AKCJA KREACJA - L.O.L. SURPRISE 

MAŁY SMOK I EMOCJI TŁOK 

MUMINKI ABC

FILCOWA CHOINKA 

3 KSIĄŻKI DLA DZIECI  Z ZADANIAMI 

SEKRETY ZMARŁYCH - AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA

KOMIKS - CEDRYK 

POJAZDY - KSIĄŻKA Z ZADANIAMI 

SERIA PLAC ZABAW


Jak już wspominałam nastawiam się na to by w grudniu było więcej wpisów kosmetycznych, dlatego nie będę się dołować kiedy znowu książek będzie mało. Dni są coraz krótsze, wieczorami nie ma się za bardzo ochoty już na nic. Tym bardziej, że w szkole u dzieci sprawdzian goni sprawdzian, a jeszcze jakaś choroba się przewinie.  Nie mogę też napisać, że jestem niezadowolona z listopada. Wywiązałam się z wszystkich zamierzonych celów i współprac. Dlatego myślę, że mogę zaliczyć ten miesiąc do całkiem udanych i owocnych. 

 


 

Mam nadzieję, że grudzień przyniesie jeszcze więcej ciekawych wpisów. Was zapraszam do nadrobienia tego czego u mnie nie widzieliście w minionym czasie.  

Dajcie znać jak Wasz listopad? Czy udało się zrealizować to co mieliście zaplanowane? Ile książek przeczytanych?

Robicie miesięczne podsumowania? 

 

Komentarze

 1. Kochana nie samymi książkami człowiek żyje. Ważne jest to, że w ogóle czytamy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację, ale jest tyle ciekawych pozycji, że chciałoby się je wszystkie przeczytać ;)

   Usuń
 2. Bardzo ciekawe podsumowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj ja niestety trochę podupadłam na czytaniu książek. Mój czas ostatnio zabrały robótki na drutach. Ale wrócę w grudniu do czytania, bo mam trzy rozpoczęte książki. Nie mam pojęcia w jaki sposób ja to zrobiłam :)
  Pozdrawiam,
  Miśka
  miska-grabowska.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Ważne, żebyś miała przyjemność z czytania. Wiadomo, że doba nie jest z gumy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy wpis i bardzo fajne zdjęcia :)
  Udanego grudnia!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Robię podsumowane miesiąca, ale ostatnio to nawet książek nowych w nim nie było. Tak ciężko z czasem i gdzie te długie wieczory listopadowe się podziały?

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochana i tak dużo zdziałałaś w listopadzie, głowa do góry:) W grudniu nadrobisz:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Domowy Klimacik