NAWET NIE WIESZ JAK BARDZO CIĘ KOCHAM - Przepiękna książka o miłości jaką darzą się tata i syn

Witajcie

Książka z którą przychodzę dzisiaj wzbudza we mnie naprawdę przyjemne uczucia. Pamiętam, że poznałam te sympatyczne zajączki jeszcze zanim miałam dzieci. Wspaniałe ilustracje, a do tego niby prosty tekst, a jednak tak dużo ma do powiedzenia. Obiecałam sobie, że kiedy już będę mamą to na pewno kupię moim dzieciom taką książkę.  I zupełnie o niej zapomniałam....


Jak tylko zobaczyłam, że jest teraz w ofercie wydawnictwa HARPER KIDS od razu musiałam ją zamówić.


NAWET NIE WIESZ JAK BARDZO CIĘ KOCHAM


Publikacja w twardej oprawie z brązowymi zajączkami na okładce i przyjemnie stonowanych barwach wokół.

 

Informacje ze strony wydawnictwa:

 Gdy pewnego wieczoru Duży Brązowy Zając kładzie swojego syna do łóżka, ten postanawia zadać nurtujące go pytanie: Czy wiesz, jak bardzo cię kocham? Tak zaczyna się piękna opowieść o wielkim wyzwaniu: bo jak znaleźć słowa na opisanie swoich uczuć, gdy jest się jeszcze takim Małym Brązowym Zajączkiem? 


Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham to wzruszająca i mądra książka do wspólnego czytania z dziećmi już od trzeciego roku życia. Ciepła, pełna uroku opowieść o Małym Brązowym Zajączku i jego tacie zachęca najmłodszych do wyrażania swoich uczuć i podpowiada, jak można wyrazić ogrom miłości, a także wspiera rozwój emocjonalny najmłodszych. 

W książce Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham rodzice i dzieci znajdą:  
● wzruszającą historię o miłości idealną do czytania małym słuchaczom przed snem,  
● proste sposoby na opowiadanie o swoich uczuciach, 
 ● zachwycające ilustracje Anity Jeram. 

Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham to ponadczasowa, piękna opowieść, która od lat uczy dzieci mówić o uczuciach i niezmiennie wzrusza ich rodziców i opiekunów. Lektura obowiązkowa dla małych i dużych, którzy kochają, są kochani i pragną miłości.

 

NAWET NIE WIESZ JAK BARDZO CIĘ KOCHAM

NAWET NIE WIESZ JAK BARDZO CIĘ KOCHAM

Ilustracje są dla mnie rewelacyjne, takie przyjemne i wzbudzające miłe uczucia. Nie wiem jak to wyjaśnić, są po prostu takie książki kiedy przypomina się dzieciństwo i czasy, które nie wrócą :) 

To właśnie jedna z takich publikacji...

 

NAWET NIE WIESZ JAK BARDZO CIĘ KOCHAM

 

Bohaterami są dwa zające, Mały Brązowy Zajączek i Duży Brązowy Zajączek. Pewnego razu kiedy Mały zajączek miał już kłaść się spać złapał Dużego za uszy i powiedział:" Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham..." Licytują się nawzajem który kocha bardziej. Co Mały Zajączek wymyśli to zaraz okazuje się, że jednak Duży Zajączek może jeszcze bardziej, a to wyżej skoczy, a to dalej widzi.

Tak długo się licytują aż Mały Brązowy Zajączek zasypia. Ta ich rozmowa mogłaby trwać i trwać, bo czy da się zmierzyć miłość?

 

NAWET NIE WIESZ JAK BARDZO CIĘ KOCHAM

NAWET NIE WIESZ JAK BARDZO CIĘ KOCHAM

 

Książka jest ponadczasowa i myślę, że dla każdego w każdym wieku.

 

NAWET NIE WIESZ JAK BARDZO CIĘ KOCHAM - Przepiękna książka o miłości jaką darzą się tata i syn

 


Książka  NAWET NIE WIESZ JAK BARDZO CIĘ KOCHAM do kupienia na stronie HARPER KIDS  
Komentarze

Prześlij komentarz

Copyright © Domowy Klimacik