Potęga auto promocji, czyli jak wykorzystać swoje atuty - Książka od Wydawnictwa RM

Witajcie

Na blogu często pojawiają się książki dla dzieci, dzisiaj jednak mam dla Was trochę inną publikację. Jest to poradnik, z którego dowiecie się jak podkreślić swoje atuty i jak ich skutecznie używać w relacjach z ludźmi.  
Jeśli Was taki temat interesuje to zapraszam na dalszą część postu. Książka jest formatu podobnego do zeszytu szkolnego.
Okładka miękka. Na niej dominacja szarych kolorów i tylko kilka napisów. Widać na pierwszy rzut oka, że mamy do czynienia z poradnikiem.Publikacja dokładnie jest o autopromocji, o tym jak wykorzystać swoje mocne strony by mieć lepsze relacje z ludźmi, szczególnie w pracy, gdzie czasami bardzo ważne jest to jak nas odbierają ludzie.
W sytuacji kiedy chcemy się dobrze zaprezentować musimy wiedzieć na ile nas stać, pokazać te zalety, które będą działały na naszą korzyść. 

Wskazówki przedstawione w książce przydadzą się zarówno w pracy w której już jesteśmy od dłuższego czasu, ale też na co dzień w relacjach z przyjaciółmi, a także w czasie kiedy jesteśmy na etapie poszukiwania pracy, wtedy tym bardziej musimy być dobrze przygotowani do rozmów wstępnych.
Znajdziemy tutaj wiele przydanych ćwiczeń, które pozwolą nam uświadomić jakie mamy zalety i jak dobrze je wykorzystać w sytuacjach, a także postawić sobie cel, a później do niego wytrwale dążyć.


Książka przydatna, można się z niej wiele dowiedzieć.
Polecam!
 

Publikacji szukajcie na stronie Wydawnictwa RM

https://www.rm.com.pl/
 
 

Komentarze

 1. Na pewno taka pozycja będzie bardzo pomocna. Dzięki za podpowiedź:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka wydaje się być ciekawa i przede wszystkim pomocna. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa pozycja, myślę, że można z niej sporo wynieść :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Autopromocja w dzisiejszych czasach jest bardzo istotna w wielu sytuacjach, więc taką książkę na pewno warto przeczytać. 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Przydatne rady można z tej książki wyciągnąć :)

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo ciekawa, mysle ze mozna z niej wiele wyniesc :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Domowy Klimacik