National Geographic Kids nr 8/2019r - PAŹDZIERNIK 2019r

Witajcie

Jeszcze niedawno pokazywałam najnowszy numer NATIONAL GEOGRAPHIC KIDS,  a tu już kolejny pojawił się w kioskach. Dla przypomnienia wrześniowy znajdziecie >tutaj<.

Dzisiaj zapraszam na przegląd tego co pojawiło się  w październikowym wydaniu, tej bardzo fajnej i niezwykle ciekawej gazety dla dzieci.


Magazyn formatu podobnego do A4 tak samo jak poprzedni 7 numer. Szata graficzna w żółtych kolorach ze zdjęciem Koali na okładce, sympatycznego misia mieszkającego w Australii.
Do magazynu dołączona jest Mega Mapa Misji LEGO CITY, w niej również łamigłówka. Całość zapakowana we folię kiedy jest nowa.


W tym numerze dowiecie się wielu ciekawych informacji na temat Koali, gdzie mieszkają, co jedzą, kiedy śpią i czemu są hałaśliwe. 
Również do przeczytania "Zwierzęcy ranking", artykuł "Zrozumieć Psa", 30 ciekawostek o Islandii, a także kolejny punkt DZIKIEJ ODYSEI, czyli SAFARI PO POLSKICH PARKACH NARODOWYCH.
We wrześniu spotkaliśmy się w Pienińskim Parku Narodowym, a w październiku w Parku Narodowym Ujścia Warty, teraz natomiast w listopadzie będziemy mogli się spotkać w Parku Narodowym Gór Stołowych, a dokładniej 16 listopada o godzinie 10:00 w Centrum Szkoleniowo-Edukacyjnym PNGS w Karłowie. Czekają tam na Was 3 nowe wyzwania!
Więcej informacji znajdziecie na stronie natgeokids.pl- dzika-odyseja


Również kolejny rewelacyjny KONKURS z  świetnymi nagrodami czeka na Was na jednych z ostatnich stron magazynu.


Nowy numer tak jak i poprzedni spodobał się nam bardzo, zaskoczył nas wieloma ciekawymi artykułami i nowymi informacjami. 
Jego cena wraz z dodatkiem to zaledwie 9,99 zł
 
Myślę, że będziemy stałymi czytelnikami tego magazynu.
Nowy numer już 19 listopada w kioskach!


https://www.facebook.com/edipresseksiazki/

Komentarze

 1. Jaka piękna jest ta okładka!
  I to LEGO! Kiedyś uwielbiałam. Teraz moje siostry się nim bawią. To wspaniałe ile frajdy mogą sprawić tak małe, niepozorne klocki :)
  Lubię konkursy. Ale chyba nigdy nie brałam udziału w tych z gazet. Raz próbowałam napisać list do redakcji LPS (Littlest Pet Shop), gdzie pokazałam swoją kolekcją oraz opowiedziałam trochę o niej. Było mi strasznie przykro, że go nie opublikowali. A ja z każdym numerem widziałam inne dzieci, tylko nie siebie...

  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój chrześniak uwielbia lego. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Mojej córce mogłoby się spodobać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Interesujące magazyny dla dzieci ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, dzięki takim ciekawostkom wiedza sama wchodzi do głowy!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten magazyn zdecydowanie przypadłby do gustu mojemu synowi :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ekstra, że też wcześniej nie wiedziałąm o tej gazetce.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Domowy Klimacik