Nowy magazyn LEGO EXPLORER nr 6 PODRÓŻ W CZASIE -SUPER Prezent: Wehikuł Czasu LEGO!

 Witajcie

 

Dzisiaj przychodzę z zupełną nowością, ale tym razem dla dzieci. Ostatnio jakoś mało pojawia się tutaj publikacji dla najmłodszych, więc czas to nadrobić! Domowy klimacik to nie tylko kosmetyki i książki, ale też wszystko to co sprawia radość dzieciom ;)

Bez zbędnego przedłużania, zapraszam na przegląd nowego magazynu LEGO EXPLORER, który jest numerem 6 i jako dodatek zawiera w sobie super prezent: WEHIKUŁ CZASU do samodzielnego złożenia, no bo jakby inaczej ;)

 


LEGO EXPLORER to magazyn dla młodych miłośników klocków lego i budowli które można z nich stworzyć. W magazynie znajdziemy nie tylko świetne propozycje do składania ciekawych budowli, ale też i zadania matematyczne, łamigłówki oraz konkurs. Magazyn powstał pod hasłami:

 ODKRYWAJ, PROJEKTUJ I TWÓRZ!


 

Informacje ze strony wydawnictwa:
Lego® Explorer to magazyn, który zainspiruje młodych czytelników do nauki poprzez twórczą zabawę. W środku dziecko znajdzie mnóstwo sposobów na wykorzystanie swoich klocków Lego. Pozna fascynujące fakty ze świata nauki, techniki, inżynierii i matematyki. Magazyn pełen porad i informacji od prawdziwych projektantów Lego! Dzięki nim czytelnik dowie się, jak używać klocków w niekonwencjonalny sposób i jak stać się jeszcze lepszym budowniczym Lego! 

źródło 
 

W środku znajdziemy artykuły z dziedziny nauki, techniki, projektowania, sztuki oraz matematyki. Nie tylko można przeczytać informację na temat płomykówki, ale też mamy tutaj wzór jak ją zbudować. Ciekawy konkurs to coś co zachęci do pracy twórczej, by powstało coś nowego innego, a żeby wziąć w nim udział wystarczy zrobić zdjęcie swojej budowli, wypełnić ankietę oraz przesłać wszystko na adres wydawnictwa.  

 
 

Zadania matematyczne i łamigłówki pozwolą rozruszać szare komórki, a to jak wiadomo sprzyja nowym pomysłom, tym bardziej, że wszystko jest w temacie klockowym. 

Mamy tutaj też trochę historii, bo na środku znajdziemy plakat na którym są najważniejsze daty i informacje kiedy powstały pierwsze figurki. 

Artykuł o czasie i podróż z dinozaurami tylko podkręci ciekawość na więcej, a więcej oczywiście na kolejnych stronach magazynu :)

 
 

Dodatkowo z tym numerem mamy świetny prezent: WEHIKUŁ CZASU. Ciekawy, nietypowy, ale i jak zawsze porządnie wykonany. Nawet mi udało się go złożyć co możecie zobaczyć na filmiku poniżej ;)

 


 

Mój synek jest w obecnej chwili u babci na wakacjach, ale już nie mogę się doczekać kiedy wręczę mu tak fajny prezent. 

Serdecznie polecam nowy numer magazynu LEGO EXPLORER

 

Do kupienia >>>> TUTAJ

Nowy magazyn LEGO EXPLORER już 21 września!
Wasze dzieci lubią LEGO?

Co myślicie o takim magazynie z zadaniami i łamigłówkami? 
Komentarze

Prześlij komentarz

Copyright © Domowy Klimacik