Tupcio Chrupcio Przybij łapkę! Jestem wielki! nr 9 - recenzja książeczki z naklejkami

434.


Witajcie :)

Jako mama bardzo lubię kupować dla moich chłopaków różnego rodzaju książeczki, gazety, magazyny. Jeszcze bardziej lubię patrzeć jak oni rozwiązują później zadania. 
Było już na blogu całkiem sporo wpisów z gazetami i książkami. Dzisiaj chciałabym zaprosić na kolejną recenzję magazynu dla dzieci, a w nim sympatyczna myszka Tupcio Chrupcio :)
Co zawiera przedstawiana książeczka o tym w dalszej części postu. 
Opis ze strony wydawnictwa:

 Tupcio Chrupcio, czteroletnia myszka, mieszka z rodzicami i siostrą w domu na skraju łąki. Wraz z rodziną i przyjaciółmi przeżywa mnóstwo przygód i zabawnych historii.
Seria "Przybij Łapkę!", odwołując się do popularnego okrzyku "Przybij piątkę!", zachęca maluchy do wspólnej zabawy z mysim bohaterem. Szereg zadań nie tylko dostarcza świetnej zabawy, ale także pobudza wyobraźnię dziecka i rozwija jego zdolności grafomotoryczne.
Każda książka poświęcona jest konkretnemu tematowi. 


Format: 225 x 270 mm Objętość: 16 stron + naklejki Częstotliwość: dwumiesięcznik

źródło klikKsiążeczka jest formatu podobnego do publikacji ze Świnką Peppą, o której pisałam tutaj. Okładka tekturowa, taka trochę bardziej sztywna. Tak samo jak poprzednie książeczki dobrze się ją trzyma i łatwo przewraca strony. Dla dzieci to duże ułatwienie.

Co znajdziemy w środku? 
Wiele ciekawych zadań, takich jak np. rysowanie swojego portretu z przyszłości, kolorowanie bohaterów z bajki, zadania matematyczne czyli liczenie jabłek i wiele wiele innych. Oczywiście jak zawsze nie może zabraknąć naklejek, które dzieci uwielbiają. 
Jest też coś co przygotowuje do nauki literek, czyli szlaczki i rysowanie po śladzie.Jak dla mnie kolejny świetny magazyn. Uczy, przygotowuje do zadań szkolnych, ale również to co najważniejsze dla dzieci - bawi. 
Myślę, że można przy tej książeczce spędzić wiele ciekawych chwil :) Jej cena to zaledwie 7,99 zł i można ją kupić tutaj.

Serdecznie polecam i zapraszam do odwiedzenia strony Książeczki Bajeczki.pl  :)

Znacie myszkę Tupcio Chrupcio?https://ksiazeczkibajeczki.pl/p/193/3005/tupcio-chrupcio-przybij-lapke-9-jestem-wielki--tupcio-przybij-lapke-tupcio-chrupcio-ksiazki.htmlhttp://www.msz.com.pl/Tupcio_Chrupcio._Przybij_Lapke!_p404

Komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. dzień dobry pami kasiu oliwka chce ksiązkę mare bajki greg

   Usuń
 2. Znamy i w miarę regularnie kupujemy :P

  OdpowiedzUsuń
 3. :) tak, moje Baby uwielbiają takie książeczki:D
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzieci uwielbiają takie książeczki z naklejkami :)

  OdpowiedzUsuń
 5. My też bardzo lubimy takie wydawnictwa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Książeczki nie mieliśmy, ale swego czasu często go oglądaliśmy :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna książeczka , muszę się nią zainteresować . Pozdrawiam serdecznie .

  OdpowiedzUsuń
 8. Całkiem ładne zagadki! Zapraszam serdecznie na mój blog i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Domowy Klimacik