KONKURS DOMOWEGO KLIMACIKU Z OKAZJI KOŃCA WAKACJI

343.


KONKURS KONKURS KONKURS :) 

Witajcie kochani!

Wakacje i lato dobiega końca, ale przed nami kolejna piękna pora roku :)

Do tej pory robiłam rozdania na fb, ale tym razem postanowiłam, że zrobię coś tylko dla Was, czyli dla blogerów i wszystkich tych, którzy tworzą wraz ze mną ten mały świat blogowy ;) Niżej znajdziecie regulamin konkursu oraz listę produktów, które można wygrać. Między innymi jest to przyrząd do stóp na baterie, który ma je wygładzić i wypielęgnować ;) O stopy należy dbać przez cały rok, więc mam nadzieję, że zachęcę Was nim do wzięcia udziału, a także innymi produktami :)
Regulamin:
1. Organizatorem rozdania jestem ja, czyli autorka bloga https://domowyklimacikumadzi.blogspot.com/
2. Sponsorem nagrody jestem tylko i wyłącznie ja - Madzia :)
3. Rozdanie trwa od 01.09.2017r do 01.10.2017r do 23:00
4. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej do 7 dni po zakończeniu rozdania pod tym postem lub w osobnym poście. Osoba, która wygra musi się do mnie zgłosić wciągu 3 dni, po tym czasie wybiorę kolejną osobę.
5. Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski.
6. W konkursie musi wziąć udział minimum 30 osób by konkurs był ważny, jeśli w rozdaniu weźmie udział mniejsza ilość osób konkurs zostanie przedłużony lub odwołany. Do kiedy przedłużony? O tym oczywiście poinformuję.
7. Do rozdania nie stosuje się przepisów ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami)
8. Osoby, które po zakończeniu zabawy przestaną obserwować blog lub fanpage nie będą brane pod uwagę przy kolejnych rozdaniach i konkursach.
9. Zastrzegam sobie prawo do zmian w regulaminie o czym oczywiście Was poinformuję.
Zasady rozdania:
1. Należy być publicznym obserwatorem bloga https://domowyklimacikumadzi.blogspot.com/
2. Udostępnić post konkursowy na fb, blogu lub innym miejscu (proszę o podanie linku w komentarzu) - niewymagane, ale będzie mi bardzo miło i oczywiście zwiększy to Wasze szanse na wygraną.
3. Udostępnienie baneru na swoim blogu uszczęśliwi mnie ogromnie :D 
4. Zadanie konkursowe jest takie: 
Zachęć mnie do odwiedzenia miejscowości w której mieszkasz. Co mogłabym tam zobaczyć, zwiedzić, z jakimi najpiękniejszymi miejscami Ci się kojarzy. Mile widziane są zdjęcia (max 3, chyba, że będzie to kolaż), które można wysyłać na mój adres magdaleszcz86@gmail.com albo pod postem konkursowym na fp.


WZÓR:
Obserwuję jako:
Udostępniłam/em tak/nie link:
Baner na blogu tak/nie link:
Odpowiedź na zadanie konkursowe:

Nagrody, które można zgarnąć w rozdaniu to:
1. Zestaw do pedicure na baterie - nowy
2. Ozdoba z serduszek na łańcuszku, nieużywana, tylko oglądana ;)
3. Rozświetlające perełki do twarzy Avon - nowe
4. Nawilżający olejek do ciała Avon - nowy
5. Mineralny olejek do ciała z połyskującymi drobinkami Avon - użyty kilka razy
6. Regenerująca kąpiel do stóp Avon - nowa
7. Lakiery do paznokci jeden Bell, dwa Eveline - wszystkie są nieużywane
8. Konturówka do ust Avon  - kolor Clear - nowa

Baner do pobrania:

Powodzenia! 
Madzia :*.................................................................................................................................................
03.10.2017R
KONKURS ZOSTAJE ZAKOŃCZONY ! 

NIE ZOSTAŁY SPEŁNIONE WSZYSTKIE WARUNKI, WIĘC ZWYCIĘZCY BRAK, POSTANOWIŁAM JEDNAK WYRÓŻNIĆ JEDNĄ OSOBĘ, NA MOIM FP ZNAJDZIECIE SZCZEGÓŁY :)
POZDRAWIAM :)

Komentarze

 1. Powodzenia dla biorących udział :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Obserwuję jako: Sylwia testuje i radzi
  Udostępniłam/em tak/nie link: https://www.facebook.com/sylwia.kuziola81/posts/1818366368203639?pnref=story
  Baner na blogu tak/nie link: NIE
  Odpowiedź na zadanie konkursowe: Miejscowość, w której mieszkam jest przepiękna bo w zasięgu ręki są lasy i jeziora, a w bliskiej okolicy wiele naprawdę ciekawych miejsc, które można zwiedzić np. mosty tczewskie, o których każdy słyszał ale nie miał okazji ich widzieć. Największy w Polsce zamek krzyżacki w Malborku robi wrażenie swoim wyglądem. W niedalekim Owidzu możemy przenieść się do czasów Słowian, a kiedy znuży nas ta wycieczka w czasie możemy odpocząć w pięknym parku dendrologicznym w Wirtach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Obserwuję jako: sylwia s
  Udostępniłam/em tak/ link:https://kosmetykoweszalenstwo.blogspot.com/
  Baner na blogu tak/link:https://kosmetykoweszalenstwo.blogspot.com/
  Odpowiedź na zadanie konkursowe: Moja miejscowość jest przepiękna gdyż otaczają ją z każdej strony lasy bogate w faunę i florę. Ponadto można podziwiać w niej dwa urocze jeziora ,które zachęcają do odpoczynku przy nich.Oprócz lasów i jezior w mojej miejscowości znajdują się 4 młyny wietrzne - obecnie zachowały się 3 obiekty, najstarszy pochodzi z 1817 r. Ich przeznaczeniem było mielenie ziarna na mąkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ha ha ha cudny pomysł, żeby tak zakończyć wakacje :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Obserwujemy jako: Mysia Familia
  Udostępniliśmy tak: https://plus.google.com/u/0/+PannaMysia/posts/8AWZAPiyHSs
  Baner na blogu tak: https://mysia-familia.blogspot.com/
  Odpowiedź na zadanie konkursowe: Krosno Odrzańskie to niewielka mieścinka. Słynie z Zamku Piastowskiego wybudowanego na przełomie XII i XIII wieku, po którym przechadzał się m.in. Henryk Brodaty z żoną. W późnogotyckim Kościele p.w. św. Jadwigi Śląskiej z XIII wieku znajdują się przepiękne freski na suficie, barokowe epitafia oraz dziewiętnastowieczne organy. W Kościele p.w. św. Andrzeja z XIX wieku warto zwrócić uwagę na dzwony z XV i XVII wieku. Dopełnieniem tych architektonicznych perełek są kamieniczki z przełomu XVIII i XIX wieku oraz fragment murów obronnych z XIII i XIV wieku. Ale, ale! O historycznych budowlach poczytasz w przewodnikach oraz naukowych opracowaniach… Miasteczko pełne jest malowniczych krajobrazów i tajemniczych zakamarków. W jego sercu znajduje się niewielki, ale śliczny park, który urzeka bez względu na porę roku. Pod monumentalnym żelaznym mostem (symbolem miasta) szumi rzeka Odra. A dookoła rozpościerają się lasy i jeziora. I to właśnie te miejsca pragniemy pokazać Ci w kolażu, który wysłaliśmy na Twój adres mailowy. Zapraszamy do Krosna Odrzańskiego, małej mysiej mieściny! 

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny konkurs! Życzę wszystkim powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę powodzenia i szczęścia w konkursie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Great post, thanks :)
  http://www.maryslife.net/

  OdpowiedzUsuń
 9. Powodzenia i gratulacje dla zwycięzcy :)
  Buziaki:*
  WWW.KARYN.PL

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Domowy Klimacik