CREAMY D'Licious Matte Fresh Liquid Lipstick - Pachnąca matowa szminka w musie kolor Frozen Yogurt

 Witajcie

 

Dzisiaj krótko i na temat. Nowa szminka marki Avon, która pojawiła się w ofercie chyba dwa katalogi temu,wpadła w moje łapki przy pierwszej okazji. Wybrałam kolor  Frozen Yogurt. Jak się spisuje i co o niej myślę o tym przeczytacie poniżej.

 

CREAMY D'Licious Matte Fresh Liquid Lipstick Frozen Yogurt


Pomadkę w płynie kupujemy zapakowaną w bardzo ładny miętowy kartonik. Sama pomadka mieści się w opakowaniu typowym dla błyszczyków, ale już ostatnio coraz częściej też dla szminek w płynie. Posiada bardzo miękki, powiedziałabym, że nawet jakby welurowy aplikator, którym sunie się miło i przyjemnie po ustach. 

 

CREAMY D'Licious Matte Fresh Liquid Lipstick Frozen Yogurt
CREAMY D'Licious Matte Fresh Liquid Lipstick Frozen Yogurt
 

Kolor, który wybrałam jest dość mocny, intensywny, nie umiem go jednoznacznie określić, bo zupełnie inaczej wypada na zdjęciach, a inaczej na żywo. Coś pomiędzy różem, delikatną wiśnią, a nutką fioletu. Trochę jakby przedojrzałe maliny? Sama nie wiem. Niestety nie nazwę go dokładnie, ale uważam, że jest bardzo ładny, całkowicie matowy. Na ustach można jednocześnie zrobić lekkie krycie, ale i też dość intensywne. W obu przypadkach pokrywa całe usta. Konsystencja to jak nazwa wskazuje mus, lekki przyjemny, zupełnie nielejący, ani klejący. Taka przyjemna chmurka. 

 

 

Jak z trwałością? Jeśli nic się nie je to trzyma nawet długo, ale podczas jedzenia i picia trzeba trochę poprawiać. Ma jeszcze dodatkowy "myk", nie wiem czy to zaleta czy nie. Ja w sumie nie bardzo lubię to uczucie - po nałożeniu chłodzi. Niezbyt długo, ale jednak chłodzenie mimo, że po chwili lżejsze to jest. Na pewno jej dodatkowym atutem jest to, że po czasie wtapia się w usta, zupełnie nie czuć, że mamy na sobie szminkę, a kolor jest. Ma się tylko takie przyjemne uczucie wygładzenia ust. Zupełnie nie zauważyłam wysuszenia podczas jej noszenia. 

Co z zapachem? Trochę tutaj wyczuwam miętę, ale niezbyt intensywną. Podczas noszenia nie wyczuwam jej praktycznie wcale. 

 

CREAMY D'Licious Matte Fresh Liquid Lipstick Frozen Yogurt

 

Podsumowując jestem zadowolona z nowej szminki w musie od Avon. Kolor, który wybrałam podoba mi się, a i malowanie jest dosyć przyjemne. Polecam wypróbować, bo cena jest średnia około 15 zł, a na wakacje być może uczucie chłodu Wam się spodoba :)

 


 Komentarze

 1. Ładny kolorek, ala nie lubię pomadek w płynie.

  OdpowiedzUsuń
 2. To nie mój kolor, ale całkiem nieźle się prezentuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie dla mnie, ale cieszę się że jesteś zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawa pomadeczka, kolor w moim guście.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię takie matowe kolory, ale rzadko kupuję kolorowe pomadki, czy szminki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolor bardzo ładny, jednak nie lubię, produktów Avon miałam ich pomadki kilka razy i niezbyt się u mnie sprawdzały.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ooo...nie widziałam jej w katalogu, a kolor mi się podoba bardzo :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Domowy Klimacik