LIEBSTER AWARD - 5 nominacji - udało mi się w końcu odpowiedzieć na Wasze pytania ;)


Witajcie


Na samym początku chciałabym Was bardzo przeprosić za to, że dopiero teraz opowiadam na Wasze nominacje, a niektóre dostałam nawet 2 miesiące temu.
Czas mi płynie bardzo szybko, trzeba znaleźć na wszystko złoty środek, a nie ukrywam, ze odp. na pytania o sobie zajmują trochę czasu.  Jednak dzisiaj postanowiłam poświęcić na to poranek i udało mi się w końcu odpowiedzieć na Wasze pytania ;)Poprzednie odp. na pytania dla przypomnienia ;) tu i tu 

Dziękuję za nominację:

Pani Domowej 
Studentce Zarządzania 
Instrukcję Poproszę 
Moje magiczne miejsce 
Dziewczynka jak malinka 

 Kolejność jest przypadkowa. Trzcionka pewnie będzie się zmieniała, to dlatego, że skopiuję pytania, żeby było szybciej ;)


Pytania od Dziewczynka jak malinka 


 1. Jaka jest Twoja historia blogowania? Jak to się zaczęło?     Odp. Dowiedziałam się, że moja koleżanka bloguje i zaczęłam się tym trochę interesować. Malowałam skrzyneczki metodą decoupage i początkowo o tym miał być blog, ale za mało poświęcam temu czasu by regularnie wrzucać posty, więc Domowy Klimacik pisze o wszystkim :) Wspominałam o tym przy okazji innej nominacji kiedy odp. skąd wzięła się nazwa bloga, dla przypomnienia klik
 2. Jakie jest Twoje hobby? Odp. Rękodzieło, czytanie  i blog :D któremu poświęcam ostatnio najwięcej czasu ;)
 3. Co robisz kiedy masz czas tylko dla siebie?    Odp. ostatnio robię maseczki, czytam i cieszę się ciszą :)
 4. Co najbardziej cenisz w ludziach?   Odp. szczerość, dotrzymywanie słowa i tolerancyjność.
 5. Z jakim sławnym pisarzem/aktorem/piosenkarzem/blogerem chciałabyś się spotkać i dlaczego?     Odp. Jakoś nigdy się nad tym specjalnie nie zastanawiałam i nie wiem czy mam ochotę spotykać się z kimś. Chociaż może z pisarką M. Musierowicz ? Chciałabym kiedyś otrzymać od niej autograf osobiście :) A dlaczego ? Bo jest to moja ulubiona pisarka :)
 6. Nie wyjdziesz z domu bez...? Odp. Pierwsze co przyszło mi do głowy to telefon, ale bardzo często wychodzę z domu bez niego, kiedy się ładuje. Tak, więc są to KLUCZE od domu :D
 7. Gdybyś przez jeden dzień mogła być kimś innym, kim chciałabyś się stać? Odp. Jedynie chciałabym być młodsza i zmienić kilka rzeczy, ale nadal jako ja.
 8. Czy jest coś co chciałabyś przeżyć jeszcze raz? Jeśli tak to co? Odp. Pierwsze dwa lata mojego starszego synka :) Teraz już wiem więcej i wiele bym zmieniła w jego wychowaniu.
 9. Co chciałabyś zmienić w swoim życiu?  Odp. W tej chwili nic, no może poza wygraną w totka ;)
 10. Podróż marzeń, gdzie się wybierzesz? Odp. Do Sandomierza :) ha ha ha Naprawdę :) A jak już zwiedzę to piękne miasto to znajdę nowe marzenie :)
 11. Ulubiona muzyka? Mile widziane filmiki :) Odp. Z tą muzyką to u mnie jest tak, że raczej wolę ciszę. Kiedy jestem w domu to nie mam włączone nic prócz kompa, a słyszę tylko dźwięk pralki. Wrzucałam kilka linków w poprzednim poście LBA, więc tam możecie luknąć czego zdarza mi się słuchać :) klik tutajPytania od Moje magiczne miejsce

 1. Blog, do którego najczęściej zaglądam to ...
Odp. Jest kilka takich blogów, raczej za dużo by tu wszystkie wymieniać :)
2. Książka, którą aktualnie czytasz... Odp. Mądrość Osła - Recenzja wkrótce ;)
3. Gdybyś mogła przeprowadzić się do dowolnego miejsca na świecie byłoby to...Odp. Nigdzie nie chce się przeprowadzić. Tu mi dobrze, gdzie jestem.
4. Blogowanie dla mnie jest...Odp. w tej chwili rutyną, hobby, odstresowaniem, lubię ten mały światek, gdzie mogę się z Wami spotkać :)
5. Czy poza blogowaniem masz jakieś hobby? jakie? Odp. Rękodzieło, ale ostatnio mam na nie mało czasu.
6. Gdzie na wczasy? Koszty się nie liczą ... Odp. Jak wyżej - Sandomierz ;)
7. Mam słabość do.... Odp. och... do czekolady i piwa ;)
8. Ulubione danie? Odp. Nie ma takiego, uwielbiam wiele rzeczy jeść ;)
9. Mój codzienny rytuał to... Odp. Odprowadzić dzieci do szkoły i do kompa :D ha ha ha no i obiad oczywiście ;)
10. Ukochana bajka z dzieciństwa to... Odp. Takiej jednej konkretnej to nie mam. Pamiętam Reksia, Misia uszatka, Małą syrenkę, i wiele innych.
11. Sms czy telefon? A może czat na fb? Odp. SMS

Pytania od Instrukcję poproszę

 1. Czym dla Ciebie jest pisanie bloga? Odp. Tak jak wyżej
 2. Co zainspirowało Cię do nadania takiej właśnie nazwy dla swojego bloga? Odp. tu
 3. Trzy słowa opisujące twój blog to? Odp. Kosmetyki, Książki, Rękodzieło
 4. Gdybyś mogła zmienić coś na swoim blogu, to co by to było? Odp. Chciałabym mieć swoje logo. Wymyśliłam je, ale jest takie trudne, że sama go nie narysuję ;)
 5. O czym lubisz pisać najbardziej? Odp. Chyba o kosmetykach i o książkach także. Kosmetyków używam dużo, sprawia mi frajdę dzielenie się z Wami moimi wrażeniami :) I tak samo lubię czytać Wasze testowania :)
 6. Herbata czy kawa? Uzasadnij Odp. Uwielbiam rozpuszczalną kawę, jej smak...., ale wiem, że jest niezdrowa, więc ostatnio piję litrami zieloną herbatę, którą również uwielbiam.
 7. Lubię/nie lubię blogerskich spotkań ponieważ? Odp. Nigdy na takim nie byłam a chętnie bym się wybrała.
 8. Gdybyś mogła/mógł cofnąć się w czasie to co byś zmienił/a/? Odp. Jak wyżej.
 9. Co Cię motywuje do działania? Odp. Sama nie wiem, ludzie, sytuacje, pogoda, ciśnienie, dzień w cyklu ;P
 10. Najpiękniejsze wspomnienie? Odp. Mogłabym napisać, że narodziny dzieci, ślub i takie tam, ale pierwsze co przyszło mi do głowy to gratulacje mojego lekarza po skończonym leczeniu. Gdyby wszystko potoczyło  się inaczej, nie byłoby ani dzieci, ani ślubu....
 11. Jakie pytanie zadał/a byś swoim czytelnikom? Odp. Oj chyba nie jedno, ale najbardziej jestem ciekawa czy jest coś o czym chcielibyście czytać u mnie. Czy mam więcej pisać o sobie, a może właśnie mniej i pisać TYLKO o kosmetykach i testach, a nie dodawać nic o sobie, bo tego za dużo i traci się czas ?Pytania od Pani Domowa 

1. Dlaczego postanowiłaś pisać bloga? Odp. Jak wyżej
2. Dlaczego taki temat bloga wybrałaś? Odp. U mnie jest wszystko, więc mam szerokie pole do popisu ;) Sama nie wiedziałam o czym dokładnie chce pisać, więc nie decydowałam się na jedną tematykę, ale i tak najwięcej tu kosmetyków.
3. Cel do którego dążysz w życiu to.... Odp. swój dom i mniej kilogramów ;)
4. Kolor który najbardziej odpowiada Twojej osobowości. Uzasadnij Odp. żółty, ale nie wiem czemu...
5. Najlepsza chwila w Twoim życiu. Odp. Jak wyżej "najpiękniejsze wspomnienie."
6. Z czego czerpiesz satysfakcję? Odp. hmmm... to jest trudne, ale strasznie jestem z siebie zadowolona jak szybko przeczytam książkę albo jak uda mi się obiad ;) - znaczy to tyle, że jak dzieci się zachwycają ;)
7. Mam słabość do...  Odp. Jak wyżej
8. Bez czego nie wyobrażasz sobie życia? Odp. Bez rodziny
9. Trzy słowa opisujące Twój charakter. Odp. Niecierpliwa, wesoła, zołza
10. Twoje życiowe motto. Odp. "Co Cię nie zabije to Cię wzmocni"  :D
11. Najbardziej odważna rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłaś? Odp. Ja bojąca du..a jestem - nie ma takiej ;)
 
 
 

 Pytania od Studentka zarządzania


 1. Wspomnienie z dzieciństwa, które wywołuje uśmiech na Twojej twarzy. Odp. Nic nie przychodzi mi do głowy szczególnego, ale miło wspominam mojego kota z dzieciństwa.
 2. Wspomnienie z dzieciństwa, które wywołuje dreszczyk emocji. Odp. Pamiętam jak miałam 8 może 9 lat, to już jeździłam sama pociągiem do miasta. Teraz to wydaje się nie do pomyślenia. Moich dzieci nigdy nie puszę samych w takim wieku nigdzie.
 3. Kim chciałaś zostać będąc dzieckiem? Odp. Fryzjerką :)
 4. Najbardziej absurdalne marzenie. Odp. hahaha wygrana w totka :D
 5. Przyjaciele czy rodzina? Z kim wolałabyś spędzić swój długo wyczekiwany wyjazd na wakacje? Odp. Ja jestem trochę dziwna, więc niestety z nikim ;)  Na wakacje to tylko z moim mężem i dziećmi. To jest czas dla nas.  Choć może to się zmienić i kiedyś z kimś pojedziemy :)
 6. Jaki jest Twój sprawdzony sposób na poprawę samopoczucia?  Odp. Sen
 7. Co robisz, aby podnieść swoją samoocenę? Odp. Jakoś jeszcze mi się to nie udało, więc nie ma takiej rzeczy :P
 8. Motto, którym kierujesz się idąc przez życie. Odp. Jak wyżej
 9. Książki, film czy muzyka? Odp. Książki!!!!
 10. Twój charakter w pięciu słowach. Odp. Jak wyżej - niecierpliwa, wesoła, zołza, empatyczna, niezorganizowana ;)
 11. Jak postrzegają Cię Twoi bliscy? Jesteś liderem czy szarą myszką? Odp. Nie mam pojęcia. Może ktoś się wypowie??? :)
 
To tyle kochani.
Nikogo nie  nominuję, choć mam nadzieję, że od czasu do czasu z postów dowiem się czegoś więcej o Was. Co robicie ? gdzie pracujecie ? skąd jesteście?
Mam nadzieję, że nie zasneliście :)
Jeszcze raz dziękuję za nominację, mimo, że to tyle czasu zajmuje bardzo dobrze się bawię odpowiadając na Wasze pytania.
Fajnie jest niektóre rzeczy powspominać :)


Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;)
 Madzia :*
 

Komentarze

 1. widzę moją ukochaną Jeżycjadę;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeczytałam bardzo uważnie i dzięki temu mogłam troszkę lepiej Cię poznać. :-)
  Bardzo fajny post :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło Cię bliżej poznać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo się cieszę, że mogę Cię lepiej poznać Madziu :) bardzo lubię zaglądać tutaj do Ciebie :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne odpowiedzi. Miło poznać Cię bliżej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawsze podziwiam rękodzieło :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeżycjadę lubię, ale nie wszystkie tomy, i co mam jej do zarzucenia, to, że autorka im starsza, tym bardziej radykalne ma poglądy, nie do końca zgodne z moimi. Ale b. lubię np. Kalamburkę, Kłamczuchę, Tygrys i Róża i wiele innych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tych ostatnich najnowszych jeszcze nie czytałam, ale te pierwsze chyba są najlepsze. Kwiat kalafiora czytałam już 3 razy i jeszcze nie mam dość :)

   Usuń
 8. Wygrać w totka też bym chciała ;P tak z 60 tysi na remont i ba! Idę na swoje :D
  Powiedz mi z czego ty chcesz chudnąć? Że mniej kg sobie życzysz :P? Ja bez telefonu też nie umiem się obejść.. zawsze mam go ze sobą z wyjątkiem wolnych dni od pracy. czasami towarzyszy mi podczas śniadania i raz zostawiłam go w lodówce :D bo robiłam jedzenie i odp. Komuś położyłam na margarynie i wsadziłam do lodówki (brawo ja) no... I oczywiście co? Panika gdzie mój telefon, dopiero wzięłam mamy zadzwoniłam do siebie i wszystko wyszło na jaw... Ehhh :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj troszkę mi się przytyło ostatnio dlatego parę kilo mniej mi się marzy, a dokładnie to 8 :) Tak żebym mieściła się w ulubione dżinsy ;)
   Telefon w lodówce - ha ha ha, dobre ;) ja też często gdzieś mój zostawiam i po tym dzwonię z drugiego żeby znaleźć, a jeszcze najczęściej mam wyciszony wtedy to dopiero jest zagadka ;)

   Usuń
  2. Ja raz jadąc busem słuchałam piosenek przez tel... Muzyka leci dalej a ja panicznie szukam telefonu 😁 oj miałam trochę tego... :)

   Usuń
  3. He he :) Życie bez telefonu byłoby nudne ;)

   Usuń
 9. U mnie na poprawę samopoczucia nic tak nie działa jak muzyka :D Super cię bliżej poznać <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja przez dzieci potrzebuję więcej ciszy, ale kiedyś też lubiłam słuchać dużo muzyki :)

   Usuń
 10. Ty masz słabość do czekolady, a ja do ptasiego mleczka :p

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie zasnęłam :) Fajnie jest dowiedzieć się co nieco o autorce bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja tal Cię znam ;) i nie uważam że jesteś zołzą :D (przynajmniej nie do mnie), wesoła tak i to bardzo dlatego lubię, kiedy możemy wspólnie spędzić czas :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zołza dla męża ;) Nie ma to jak wspólne herbatki ;) :*

   Usuń
  2. Nie tylko herbatki ale i winko :D

   Usuń
 13. Jak już będziesz w Sandomierzu to daj znać, sama się wybiorę, bo to 40 km ode mnie i może kawki się napijemy :) Lubię takie wpisy, gdzie można się dowiedzieć coś o piszącym bloga :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale masz dobrze, tak blisko Sandomierza :) Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się zwiedzić to miasto, chociaż nie wiadomo jak nam się ułożą wyjazdy w wakacje :)

   Usuń
 14. Super! Fajnie dowiedzieć się o Tobie czegoś nowego :) Lubię takie posty

  buziaki!
  teddyandcrumb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Fajnie, że dzięki temu, można się lepiej poznać :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ciekawy blog ;)
  http://joannakocera.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. pięknie! 5 nominacji:) ulala:p

  OdpowiedzUsuń
 18. Blogowanie, także zajmuje mi sporo czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Wow post jest konkretny 👍🏻 Co byś zmieniła w wychowaniu syna? A mi tej ciszy właśnie brakuje, kiedyś ją uwielbiałam 👌🏻 Życzę własnego logo 💪🏻 W ciąży uświadomili mnie co to kawa rozpuszczalna, mimo, że kochałam, całkowicie przerzuciłam się na naturalną. Gratulacje po jakim leczeniu? Zawsze pisz o sobie, te bezosobowe chętni mogą poczytać w recenzjach sponsorowanych. Tu ty jesteś gwiazdą 😘 A ja liczę, że zrobisz jeszcze wersję w której ja brałam udział, czyli 10 faktów z przymrużeniem oka, co Ci do głowy przyjdzie, bez ograniczeń 😜

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj kochana za dużo byś chciała wiedzieć na raz ;P
   Szczyptę niedomówienia trzeba zostawić na następne zwierzenia ;)
   Starszego syna chowałam trochę chłodno, a młodemu teraz popuszczam na każdym kroku, i myślę sobie, że to nie miało sensu, bo na jedno wychodzi, więc dałabym mu więcej swobody.
   A z gratulacjami to temat na priv ;) nie na na forum. Ja raczej aż tak się nie otwieram, chociaż może kiedyś...
   10 faktów już mam na brudno przygotowane, tylko, że raczej nie ma się z czego pośmiać, wydają się smutne ;) więc muszę je dopracować ;)

   Usuń
  2. Ja mam 1 rozpieszczonego, więc perspektywy nie mam. Za to trzymam się zasady, jak masz dać to daj odrazu bez proszenia oraz jak mi to nie przeszkadza, nikomu nie zagraża, pozwól. No i samodzielność pod kobtrolą, jestem pilnuje, ale pomagam tylko jak to niezbędne 😜

   Usuń
 20. Sandomierz i czekolada mnie ujęły :)) A co do sposobu na poprawę samopoczucia to zgadzam się w stu procentach ;)

  OdpowiedzUsuń
 21. Książki Musierowicz też uwielbiam;) A wygrana w totka to chyba takie ciche marzenie każdego;) No i życzę, by w tym roku udało Ci się pojechać do Sandomierza;)

  OdpowiedzUsuń
 22. o! Maseczke przed chwilą robiłam sobie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maseczka oprócz snu u mnie też zawsze dobrze działa na poprawę nastroju ;)

   Usuń
 23. Ach te nominacje :) Miło byc zauważanym przez kogoś i miec świadomość, że ktoś chętnie do nas zagląda!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Domowy Klimacik