LOUISE HAY, DR ROBERT HOLDEN - ŻYCIE CIĘ KOCHA 7 duchowych wskazówek, które uzdrowią Twoją codzienność


Witajcie Kochane :)

Pamiętacie jak pisałam o książce Praca z lustrem Louise Hay? klik Zapowiadałam, że będą jeszcze kolejne pozycje tej Pani :) Dziś następna z nich.
Książka Życie Cię Kocha jest napisana wspólnie z Robertem Holdenem. Poznali się na jednej z konferencji. Pomysł na stworzenie wspólnej książki wyszedł z inicjatywy Roberta, ale Louise spodobał się i po jakimś czasie ich znajomości powstała właśnie ta publikacja, która jest "owocem ich dialogu" :)


 


08.10.2016r Louise skończyła 90 lat :) klik

Jak dla mnie wygląda kwitnąco :)

Zdjęcie ściągnięte ze strony https://web.facebook.com/hayhouse/?fref=ts

 

Wracając do książki, co znajdujemy na okładce:

Życie jest do Ciebie pozytywnie nastawione.
Ono Cię kocha!
Czas, byś dowiedział się, jak bardzo. 

Dzięki tej książce dowiesz się, jakie techniki umożliwiły Louise Hay dokonanie zadziwiającej metamorfozy jej życia. Ty również będziesz w stanie z nich samodzielnie skorzystać. Uświadomisz sobie, dlaczego patrzenie w lustro i kochanie swojego odbicia pomaga budować lepszą przyszłość. Nauczysz się uzdrawiać ograniczające Cię przekonania, które mogłeś wynieść z rodzinnego domu i cieszyć się tym co zesłał Ci los. Zrozumiesz czym jest dzienniczek darów i dlaczego warto go prowadzić oraz nakierujesz swoje życie na właściwe tory. Zamiast żyć przeszłością, zostaniesz w pełni osadzony w teraźniejszości i będziesz czerpać z niej pełnię korzyści. Poznasz moc afirmacji i uczynisz z nim stały element swojej codzienności.

Dostrzeż miłość, jaką Cię obdarzyło życie.


 
Więcej przeczytacie tu czyli na stronie wydawnictwa.


Życie Cię Kocha jest afirmacją. Louise uważa, że jeżeli będziemy często to powtarzali i wierzyli w to, to cały świat stoi dla nas otworem. Ona sama nie miała lekkiego życia, opowiada o tym w książce Robertowi. Próba samobójstwa, molestowanie, szybkie opuszczenie domu, musiała sobie wtedy radzić zupełnie sama.  Mimo tego wszystkiego co przeżyła,  teraz jest autorką międzynarodowych bestsellerów, prowadzi wykłady i szkolenia. Jej książki sprzedały się w nakładzie ponad 50 milionowym. 

" Życie Cię Kocha jest rodzajem badania mającego cię zabrać do centrum tego, kim naprawdę jesteś. Ta książka bliżej przypatruje się twoim relacjom ze światem. " (str.9)

Powiem Wam szczerze, że ostatnio nie miałam dobrych dni, nic mi się nie chciało. Czytałam wieczorem tę książkę i jakoś nie mogłam w to uwierzyć, że "życie mnie kocha". Mojemu synowi ukradli rower, do którego bardzo był przywiązany. Zbiłam lusterko, które strasznie mi się podobało. No i patrząc w lustro wcale nie byłam zadowolona, więc jak miałam w to wierzyć, że "życie mnie kocha?" Louise uważa, że obojętnie co nas spotyka ma to dać nam jakąś lekcję, mamy  wyciągnąć wnioski i iść dalej z podniesionym czołem. 
Nie musimy się zawsze dopasowywać do innych i robić wszystkiego by inni byli zadowoleni. Zazwyczaj tak jest, że nie jesteśmy z siebie zadowoleni tylko dlatego, że martwimy się co powiedzą inni. Powinniśmy słuchać swojego wewnętrznego głosu :)
Czytając wszystkie te słowa zawarte w książce ciężko było mi uwierzyć w dobroć świata, ale  rano wstawałam w lepszym humorze i z większą energią. Zresztą jak zawsze po takich motywujących publikacjach. Dlatego też tak bardzo je lubię, dostarczają pozytywnej energii i chęci do działania. No i właśnie przez to ciągle do nich wracam. Zawsze kiedy mam opisać jakąś książkę to strasznie stresuje się czy na pewno przekażę wszystko tak jak powinnam, czy zrozumiecie mnie tak jak bym chciała. Mój wewnętrzny głos krzyczy wtedy: "to nie będzie dobre".  Nawet na takie myśli znalazłam odpowiedź w tej książce: "Powiedz swojemu wewnętrznemu krytykowi, by się odprężył i wziął dzień wolnego" :) Myśli są tylko myślami, a myśl możemy przecież zmienić w każdej chwili z tej negatywnej na pozytywną.

Podobało mi się na Robert wspominał o swoich dzieciach. Jak one przyjmują świat kiedy są małe. Biorą z niego wszystko co najlepsze, nie krytykują się, są otwarte. Kochają siebie takimi jakie są. Powinniśmy wiele się nauczyć od tych małych nauczycieli. Dzieci są pozytywne i ufne. To dorośli uczą ich odbierać świat w inny sposób, czasem dobry, a czasem ten gorszy. 

Jeśli lubicie tak jak ja poradniki, które motywują do działania i podtrzymują na duchu, a także uczą nas wielu ciekawych rzeczy dotyczących nas samych, to ta książka jest dla Was :)
Z ogromną przyjemnością polecam i dziękuję STUDIO ASTROPSYCHOLOGII za możliwość zapoznania się z tą publikacją.

 Na tronie jest ona do kupienia w promocji za 29,08 zł

Aby przejść na stronę wydawnictwa wystarczy kliknąć na zdjęcie poniżej :)
 
Bardzo spodobały mi się ślicznie ozdobione strony książki. Całe wydanie jest bardzo ładne, przyciągające wzrok i zachęcające do czytania :)

Zachęcam do odwiedzenia strony talizman.pl, gdzie w tej chwili znajdziecie ogromną ilość ciekawych pozycji w promocji -50 %, -30%, -26% 


http://www.studioastro.pl/Lubicie takie książki ?
Miłego dnia :)

 Komentarze

 1. Bardzo lubię poradniki, zawsze wynoszę z nich dla siebie cenne informacje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakoś nie trafiają do mnie ani mnie nie przekonują takie motywacyjne książki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna książka, aż dziwne że przeoczyłam ją zamawiając interesujące mnie tytuły ;;)

  Ps. Nominowałam Cie do LBA :D Więc zapraszam do zapoznania się z pytaniami http://dziewczynkajakmalinka.blogspot.com/2016/10/nominacja-do-libster-blog-award-1.html
  Baw się dobrze :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa książka :D Mam jedną o miłości, coś w podobie mini rad :D Też fajna.
  Mój blog ♥ Serdecznie zapraszam !

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna recenzja książki i dobrze że pokazałaś co nieco od środka :P Nie czytałam jej i nabrałam na nią ochoty

  OdpowiedzUsuń
 6. Taka książka musi podnosić na duchu i dodawać pewności siebie-dobrze byłoby ją poczytać jak ogarnia nas jesienna chandra :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wiedziałam że Luiza ma tyle lat. Czytałam kiedyś jej książkę ale to dawno temu....

  OdpowiedzUsuń
 8. ona ma 90 lat? ja bym jej dała z 70-75 max :) dobrze się trzyma babka :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawa książka no i nie stresuj się bo pokazałaś książkę z jak najlepszej strony :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Myślę, że wiele osób powinno przeczytać tę książkę, ze mną na czele :"D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Domowy Klimacik