Jesteś tym, czym są Twoje myśli. Jak świadomie wymyślić sobie lepszą przyszłość - Małgorzata Wójcik


Witajcie
 

Dzisiaj przybywam do Was z moją pierwszą recenzją. Mam nadzieję, że dam radę i przekażę Wam wszystko najlepiej jak potrafię, bo książka jest warta uwagi. Wszystko co dzieje się w Waszym życiu jest zależne od Was. 
Możecie mieć co tylko chcecie: zdrowie, pieniądze, miłość, dom,  wspaniałe podróże......
To od Was zależy czy to dostaniecie i w jakim stopniu, a także kiedy to do Was "przyjdzie".


Jednak najpierw trochę o autorce:

Małgorzata Wójcik od wielu lat zajmuje się rozwojem duchowym, a swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w życiu osobistym i zawodowym. Jest absolwentką Studium Psychologii Psychotronicznej. W tej książce udowadnia, dlaczego każda myśl kiełkująca w Twoim umyśle ma ogromne znaczenie.
Książkę wybierałam świadomie, wiedziałam co mnie czeka i nie zawiodłam się. 
Czy możecie sobie to wyobrazić, że to od Was zależy co dzieje się w Waszym życiu?
Nieprawdopodobne?
Autorka opisuje w książce  dokładnie cały proces jak to się dzieje i co musimy zrobić, żeby nasze życie się zmieniło, by stało się lepsze. 
Wszystko jest zależne od naszych myśli. To co sobie wymyślimy zadzieje się w naszym  życiu.


"W chwili kiedy uświadomisz sobie, że jedyną osobą, która może wprowadzić zmiany w Twoim życiu, jesteś Ty sam, i że najpierw wszystko rodzi się w umyśle, i że tylko Ty masz dostęp do swoich myśli i swojego umysłu [.....] to co wydaje się niemożliwe, stanie się w nieprawdopodobny sposób możliwe."

Znajdziemy tu wiele wskazówek oraz odpowiedzi na wiele pytań.

Każdy rozdział jest o innej  sferze życia. O miłości, zdrowiu, finansach, o przekonaniach, które mają wielki wpływ na wszystko co się dzieje w naszym otoczeniu. Autorka dokładnie wyjaśnia każde zagadnienie i co musimy zrobić, żeby te lesze rzeczy zaczęły się dziać w naszym życiu.Moje odczucia:

Bardzo się cieszę, że mogłam przeczytać tę książkę. Nie jest to moja pierwsza książka z takiej dziedziny, autorka nie musiała mnie do niczego przekonywać, bo ja wierzę we wszystko co jest w niej zawarte i niejednokrotnie mogłam doświadczyć, że metody które przedstawia działają. Wypowiadane afirmacje w naszej głowie każdego dnia (takie małe modlitwy) zdziałają cuda jeśli w nie uwierzymy.
Po kilku innych publikacjach do wielu wniosków musiałam dochodzić sama, a tutaj w tej książce Jesteś tym, czym są Twoje myśli mamy wszystko w jednym miejscu. Pani Małgorzata wspaniale opisuje rzeczy, które mogą wydawać się niezrozumiałe. Zadajesz sobie w głowie pytanie: Jak to się dzieje? I czy może być prawdziwe? A na następnej stronie znajdujemy odpowiedź  na te pytania. Kiedy ją czytałam myślałam o tym, że gdybym wcześniej trafiła na tę książkę moje życie byłoby łatwiejsze.

To nie jest książka, którą czyta się jednym tchem. Odkrywamy ją po to by pracować nad sobą i muszę przyznać, że nie jest to łatwa praca, niejednokrotnie można zwątpić, że to nie działa.  Jeśli się nie poddamy i dobrze zrozumiemy przekazane tutaj rady, nasze życie zmieni się w błyskawicznym tempie. 
Kiedy zabierałam się za nią wieczorami, czytałam kilka stron, a po tym z tymi wszystkimi pozytywnymi myślami zasypiałam by rano obudzić się z lepszą energią, która przyciągnie do mnie to z czym zasnęłam dnia poprzedniego.


Warto mieć taką książkę na swojej półce. Nie jest to książka, którą przeczytamy raz  z zapartym tchem, ale tylko raz, bo drugi raz już nie będzie nam dawała tych samych emocji. To jest książka do której możemy wracać ciągle, wtedy kiedy będziemy potrzebowali przypomnienia, gdy będziemy potrzebowali w konkretnej dziedzinie rady. Możemy otworzyć ją w dowolnym miejscu i zawsze tam znajdzie się coś co pomoże w tym czasie, w którym tego potrzebujemy.

Czytamy ją raz i odkrywamy tajemnicę, a drugim razem już bardziej świadomi znowu się czegoś uczymy, co wcześniej wydawało się niezrozumiałe. Kupując ją macie tę świadomość, że zostanie z Wami na bardzo długo.
 

 Co myślicie o takich książkach?
Czytaliście podobne? A jak tak to które ?Pozdrawiam i życzę miłego dnia

 


Komentarze

 1. Ja raczej unikam tego typu książek, jak czytam to mam wrażenie, że albo to wszystko całkowicie logiczne i po co pisać o takich oczywistościach lub zbyt wydumane :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jednak nie dla Wszystkich takie oczywiste ;) Ja uwielbiam takie książki, niby nie czytam przy kolejnej nic nowego,
   to jednak bardzo lubię sobie te wszystkie rady przypomnieć :)

   Usuń
 2. W zasadzie, nie mówię nie :) na o dzien kocham czytac biografię i książki historyczne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja się książek historycznych boje ;) bo się za bardzo przejmuje ;)

   Usuń
 3. Akurat takich książek nie czytam. Wolę jakieś kryminały lub typowe romanse i przygodowe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też sięgam po takie książki i lubię czytać, tylko że ciężko przełożyć te zasady w życiu codziennym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasami ciężko :) ale jakoś tak łatwiej kiedy się to wszystko wie :)

   Usuń
 5. Właśnie takie książki najczęściej trafiają do mojej biblioteczki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ogólnie czytać nie lubię, ale tego typu książki lubię bardzo :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Czasami lubię sięgnąć po taką książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Niby takie oczywiste ale czasem o tym zapominamy :-))

  OdpowiedzUsuń
 9. Jakoś nie ciągną mnie takie książki ;-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Hmm, musze się jej przyjrzeć bliżej :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Lubię czytać takie książki, ale wcielanie zasad w życie jest dla mnie zbyt trudne :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © Domowy Klimacik