VIKING I VALKYRIE zapach dla niej i dla niego - Bardzo trwałe wody perfumowane dla niej i dla niego

 Witajcie

 

Zapachy towarzyszą nam każdego dnia i myślę, że tak samo jak ja każdy z nas lubi otaczać się ładnymi nutami. Bardzo lubię mieć do wyboru kilka różnych wód i w zależności od nastroju w jakim rano wstanę taki wybieram do pracy. 

Od kilu miesięcy towarzyszą mi i mojemu mężowi zapachy o całkiem nietypowej nazwie VIKING I VALKYRIE. Skusiłam się na nie wąchając kartkę w katalogu Faberlic. W tamtym czasie można było je kupić w promocji, kupując w duecie.

Jak sprawdzają nam się na co dzień o tym przeczytacie poniżej.

 

- Bardzo trwałe wody perfumowane dla niej i dla niego
Bardzo trwałe wody perfumowane dla niej i dla niego


 

Obie wody perfumowane kupujemy zamknięte w kartonikach i z tego co pamiętam były jeszcze dodatkowo zapakowane we folię.  Docelowe opakowanie każdej wody to kwadratowy, mocny flakonik. Biorąc je do ręki ma się pewność, że wykonane są solidnie i profesjonalnie. Męski VIKING ma pojemność 100 ml, a damska VALKYRIE 50 ml

 

Bardzo trwałe wody perfumowane dla niej i dla niego

 

Bardzo mi się podobają obie zatyczki, które są wykonane z drewna. Męska woda ma czarną, a damska jasną, w odcieniach drewna. Obie wykonane naprawdę solidnie. Atomizer przy obu jest typowy, działa bez najmniejszych problemów.

 

Bardzo trwałe wody perfumowane dla niej i dla niego

 

VIKING 

 

VIKING WODA PERFUMOWANA FABERLIC

 

OPIS ZE STRONY FABERLIC:

Waga: 86.4 g, Objętość: 100 ml

Zapach Viking specjalnie dla Faberlic stworzył światowej sławy perfumiarz Ilias Ermenidis.

Wiking to chrobry i nieustraszony wojownik. Jego siła przenosi góry. Zawsze jest gotów walczyć za swoje przekonania. Wie, co chce osiągnąć, idzie przed siebie bez względu na wszystko i zwycięża!

Rodzaj zapachu: drzewno-owocowy z chłodnym, morskim akordem.

Silny, nordycki zapach wysławia śmiałość i męstwo zdobywców z Północy przy pomocy nut wrzosu, zielonego jabłuszka, pomarańczy Tarocco i mrożonej mięty. Zdecydowany drzewno-ambrowy akord odzwierciedla twardy charakter i gorące serca bohaterów skandynawskich sag.

 
Nuty głowy: bergamotka, limonka, pomarańcza Tarocco, mrożona mięta.
Nuty serca: zielone jabłuszko, rabarbar, wrzos, kardamon, morski akord.
Nuty bazy: arktyczny mech, boby tonkowca, cedr, wetiweria, drzewo kaszmirowe, ambra, piżmo.
Główne nuty: mrożona mięta, zielona jabłuszko, drzewny akord.


Data ważności:5 lat od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

 

VALKYRIE

 

VALKYRIE WODA PERFUMOWANA FABERLIC

 

OPIS ZE STRONY FABERLIC:

 Waga: 43.2 g, Objętość: 50 ml

Zapach Valkyrie stworzył na wyłączność dla Faberlic światowej sławy perfumiarz Oliver Cresp.

Walkiria... szlachetna i mądra. Jej potęga dokonuje niemożliwego! Wie, czego chce, i zawsze to osiąga!

Rodzaj zapachu: chłodny, kwiatowo-cytrusowy zapach.

Kryształowy, jarzący się zapach odzwierciedla obraz skandynawskiej dziewicy-wojowniczki przy pomocy chłodnych nut maliny teszkli i pomarańczy Tarocco. W sercu perfum kryje się niedostępna szarotka jako symbol wierności i odwagi, delikatny hiacynt jako odzwierciedlenie miłości i oddania, a wreszcie ośnieżone płatki róży, które są niczym zimne, nordyckie piękno królowej Północy.


Nuty głowy: cytryna, bergamotka, pomarańcza Tarocco.
Nuty serca: szarotka, hiacynt, ośnieżone płatki róży, malina teszkla, zielone jabłuszko.
Nuty bazy: piżmo, cedr.
Główne nuty: pomarańcza Tarocco, szarotka, malina teszkla.


Data ważności: 5 lat od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

 

Bardzo trwałe wody perfumowane dla niej i dla niego

Bardzo trwałe wody perfumowane dla niej i dla niego

Moje wrażenia na temat obu zapachów:

Do zakupu oczywiście skusiła mnie bardziej VALKYRIE, ale szczerze Wam powiem, że nie żałuję tego wydatku. Oba zapachy są niezwykle trwałe, mocne w swoich nutach i idealnie do nas pasują. Męski VIKING jest jednocześnie świeży i drzewny. Wyczuwam tutaj las, ale i za chwilę morskie fale. Bardzo mi się podoba kiedy czuję go na moim mężu. Koszule pachną długo długo, a mąż nawet po całym dniu w pracy otula się przyjemnym mocnym męskim zapachem. 

Dla mnie VALKYRIE jest świeża. Nuty jakie się tutaj mieszają są dla mnie nieokreślone do końca, ale bardzo je polubiłam. Nie mogę napisać, że czuję tutaj albo kwiaty albo jakieś owoce. Czytam, że jest tam bergamotka, którą bardzo lubię i jabłko i cytryna, ale póki tego nie przeczytałam nie określiłam przodującej nuty.  Ona jest po prostu świeża, rześka i bardzo przyjemna. Trwałość tej wody oceniam przynajmniej na 10 godzin, a nawet jak zdejmę bluzkę czy sweterek to następnego dnia czuję jeszcze jakiego zapachu użyłam wcześniej.

 

VIKING I VALKYRIE zapach dla niej i dla niego
VIKING I VALKYRIE zapach dla niej i dla niego 

 

Cena obu zapachów wcale nie jest taka niska. W promocji za jedną wodę zapłacimy około 105 zł a ich regularna cena to 140 zł Myślę jednak, że ich trwałość odwdzięcza się w 100 %

Jeśli ktoś lubi mieć jedną wodę od początku do końca opakowania to używając tylko tej dzisiaj opisanej, można mieć na bardzo długi czas spokój z wydatkami zapachowymi. Ja natomiast nadal będę próbować i poszerzać swoją zapachową kolekcję, ponieważ kobieta zmienną jest, więc i każdego dnia może pachnieć inaczej ;) 

Komentarze

Prześlij komentarz

Copyright © Domowy Klimacik