BING BAJKI 5 minut przed snem - Krótkie opowiadania z królikiem Bingiem idealne na zakończenie dnia od EGMONT

Witajcie

Jak się macie? Jak mija Wam czas?
Powiem Wam szczerze, że mimo iż cały czas jesteśmy w domu to czas biegnie niesamowicie szybko. Rano zdalna szkoła, a później swoja praca.
W tym całym zabieganiu musimy też znaleźć czas na chwilę dla siebie i na ulubione zajęcia.
Jedną z nich jest oczywiście czytanie książek. Najczęściej sięgamy po nie wieczorem, bo w dzień zawsze jest coś do zrobienia, a też jesteśmy na dworze, jeśli tylko pogoda pozwala.
Dlatego też naszym małym rytuałem, ale i ulubionym czasem do czytania stały się wieczory. Kiedy tylko wpadła nam w ręce książka BING BAJKI 5 MINUT PRZED SNEM ucieszyliśmy się.

BING BAJKI 5 MINUT PRZED SNEM


Książka ta jest wydana przez wydawnictwo EGMONT. Piękna, kolorowa okładka od razu przyciąga wzrok. Myślę, że sympatycznego małego króliczka chyba nie muszę przedstawiać, zna go większość dzieci. 

BING BAJKI 5 MINUT PRZED SNEM

Publikacja to zbiór kilku opowiadań, które są napisane prostym językiem, a przygody w niej opisane to takie, które mogą spotkać dziecko w każdym domu. Łatwo jest utożsamić się z bohaterem i porównać jego przygody do swoich. Bing jest trzylatkiem, czasami otaczający go świat jest bardzo ciekawy, zadaje dużo pytań, ale wtedy obok niego pojawia się Flop, który wszystko mu tłumaczy.
Czasami Bing popełnia błędy, ale wiemy przecież, że kiedy się tak dzieje to zawsze jest to dla nas lekcja. Bing ma przyjaciół, z którymi się bawi i z którymi przeżywa moc przygód każdego dnia.

BING BAJKI 5 MINUT PRZED SNEM

BING BAJKI 5 MINUT PRZED SNEM

BING BAJKI 5 MINUT PRZED SNEM


Ilustracje duże, kolorowe, jak wyciągnięte z bajki, a teksty krótkie i proste, tak by nawet najmłodsze dziecko dało radę utrzymać swoją uwagę do końca opowiadania. Całość składa się z 10 przygód, które można czytać każdego wieczora. Dają wiele możliwości do rozmów z kilkulatkiem, a ilustracje można oglądać bez końca. Każde opowiadanie kończy się podsumowaniem, co jest fajnym momentem na to by podpytać dziecko ile zapamiętało z historyjki.

BING BAJKI 5 MINUT PRZED SNEM

BING BAJKI 5 MINUT PRZED SNEM

BING BAJKI 5 MINUT PRZED SNEMKsiążka dedykowana dzieciom w wieku 3-7lat
Całość składa się z 176 stron
Format 200x250
Cena 36,99 zł
Dostępna na EGMONT.PL


Polecamy!

W tej chwili na stronie wydawnictwa jest promocja na Binga ;)
 


https://egmont.pl/

Komentarze

Prześlij komentarz

Copyright © Domowy Klimacik