Eliza Żywicka - Kobietą być - recenzja książki

468.


Witajcie,

wczoraj wieczorem skończyłam czytać "Kobietą być".
Dlatego dziś z samego rana zabieram się za pisanie recenzji, kiedy jeszcze jestem na świeżo, pełna tych wszystkich emocji, które przekazała autorka :)
Już w trakcie czytania zastanawiałam się jak ja opiszę to wszystko co się w …
Copyright © Domowy Klimacik