Szukając wiosny... - Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham kiedy jest zima i kiedy jest wiosna...

 Witajcie,

wczoraj i dzisiaj była naprawdę piękna pogoda u nas. Zrobiło się ciepło, przyjemnie, słonecznie, a w powietrzu unosił się ten niesamowity zapach zwiastujący wiosnę... Ten zapach sprawia, że aż chce się więcej, ma się więcej pomysłów i zapału do pracy. 

Bardzo podobny zapach tylko, że zimowy zwiastuje jej nadejście w okolicy listopada. Też jest całkiem przyjemny, wtedy wiadomo, że wszystko idzie spać... Myślę jednak, że w tej chwili wszyscy bardziej się budzą do życia i niewielu chce pamiętać o zimie, która i tak była z nami długo w tym sezonie.

Zupełnie inaczej jest z książkami. Tam możemy czytać i o zimie i o wiośnie na zmianę, niezależnie od tego jaka jest pora roku, bo w niej znajdziemy zawsze coś przyjemnego, a tym bardziej jeśli chodzi o znane nam już bardzo dobrze dwa leśne zające....

 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham to seria książek, która chwyta za serca. Gościliśmy już jedną książkę na blogu z tymi sympatycznymi zającami. Dzisiaj mam do zaprezentowania dwie kolejne: Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham kiedy jest ZIMA oraz Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham kiedy jest WIOSNA.

 


 

Obie są mniejsze niż poprzednia książeczka, ale jakże uroczy jest ich gabaryt. Twarda okładka, a na niej przyjemne łagodne kolory.

 

Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham kiedy jest zima i kiedy jest wiosna...


Wiosną wszystko budzi się do życia i rośnie. Wyłania się malutki listek, który kiedyś będzie wielkim drzewem, a w stawie z małej kijanki wyrośnie kiedyś bardzo zwinna żabka i to całkiem spora. Z małej gąsienicy stworzy się coś bardzo pięknego i kolorowego, a z jajek będą ptaki. Mały Brązowy Zajączek jest bardzo ciekawy wszystkiego, zastanawia się też co z niego wyrośnie....Razem z Dużym Brązowym Zającem odkrywają uroki budzącej się wiosny.

 

Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham kiedy jest zima i kiedy jest wiosna...

 

Zimą wszystko jest zaśnieżone, ale to wcale nie znaczy, że Mały Brązowy Zajączek nie ma co robić. Wręcz przeciwnie, wraz z Dużym Brązowym Zającem grają w zabawę zgadnij o czym myślę... Razem przemierzają leśne i polne ścieżki i bawią się. Duży Brązowy Zajączek zawsze zgaduje ;) 

 

Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham kiedy jest zima i kiedy jest wiosna...

 

Dwa piękne opowiadania o przyjaźni, trosce, miłości i czułości jaką darzą się dwa zajączki. Wszystko to otoczone prześlicznymi ilustracjami. Dla mnie te książeczki są magiczne i bardzo lubię do nich wracać.

Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham kiedy jest zima i kiedy jest wiosna...


Książki z serii Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham...

do kupienia >>> tutaj 

i >>>tutajKomentarze

Prześlij komentarz

Copyright © Domowy Klimacik